29 Kwiecień 2014 – Qsan technology, producent rozwiązań SAN oraz Unified Storage, poinformował w dniu dzisiejszym o uzyskaniu certyfikatu zgodności z oprogramowaniem Veeam. Certyfikat otrzymały wszystkie rozwiązania SAN z serii iSCSI i FC. Oprogramowanie firmy Veeam dostarcza oprogramowanie, które umożliwia zaawansowaną ochronę danych dla współczesnych centrów danych.

Veeam zdaje sobie sprawę, że w dzisiejszych czasach firmy nie mogą sobie pozwolić na przestój w pracy spowodowany awarią systemu. Właśnie dlatego rozwiązanie firmy Veeam umożliwia szybkie odzyskanie danych w razie awarii, weryfikację plików z kopią danych, ogranicza problemy z migracją i wiele więcej.

Certyfikat daje użytkownikom macierzy Qsan pewność, że ich wirtualne maszyny są dobrze zabezpieczone przez oprogramowanie Veeam.

Veeam Backup & Replication™ wykorzystuje technologie, które umożliwiają nowoczesnym centrum danych szybką reakcję w przypadku wystąpienia awarii oraz zmniejsza koszty kapitałowe i operacyjne.

Rozwiązania Qsan są bardzo wydajnymi macierzami, które charakteryzuje doskonały stosunek jakości do ceny. Dzięki certyfikacji mamy pewność, że kopie danych przesłane na macierze Qsan przez oprogramowanie Veeam bezpośrednio z poziomu VMware i Hyper-V będą wykonane prawidłowo. Inną zaletą jest elastyczność macierzy Qsan, do tej pory był to magazyn dla pracujących produkcyjnie maszyn wirtualnych, teraz dodatkowo można na nich przechowywać kopie danych wykonanych przez oprogramowanie Veeam.

Daniel Lin, Dyrektor Sprzedaży w firmie Qsan, powiedział “Teraz po otrzymaniu certyfikatu od firmy Veeam administratorzy mają większy wybór, jeśli chodzi o dobór odpowiedniego rozwiązania storage do środowisk wirtualnych. Szczególnie skorzystają na tym, małe i średnie firmy, gdyż w przystępnej cenie otrzymają sprzęt z funkcjami klasy korporacyjnej .”

1 Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *