Synology na targach Computex 2014 zaprezentowało zaawansowane rozwiązanie wysokiej dostępności, łatwy w zarządzaniu mechanizm do odzyskiwania danych po awarii zapewniający płynne przeniesienie usług w przypadku niespodziewanej awarii serwera. Zaawansowane rozwiązanie wysokiej dostępności zaprezentowano z dyskami WD ReTM SAS.

Dla użytkowników SMB, Synology pokazało swoje rozwiązania chmury hybrydowej, w tym Cloud Sync, która oferuje synchronizację danych pomiędzy chmurą publiczną i DiskStation, jak również 2-kierunkową synchronizację między różnymi DiskStation. W zakresie rozwiązań do domu, Synology pokazło serię multimedialnych rozwiązań do strumieniowego przesyłania danych cyfrowych, w tym wsparcie Samsung TV i Google Chromecast.

Synology pokazało też nowe modele tj. DS415play z funkcją transkodowania wideo w locie z jakością 1080p Full HD, urządzenie może mieć pojemność do 20 TB. Kolejny nowy model to DS414slim, niewielki, ale wyposażny w wiele funkcji NAS z dwoma portami LAN i USB 3.0 oraz RS3614xs/RS3614RPxs, które zapewniają wysoką wydajność, kompleksowe aplikacji biznesowych i oferuje sporo możliwości redundancji.

Poniżej zdjęcia z targów:

1 2 3 4 5 6 7 8 22 33 44 55 66

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *