Nakivo – amerykański producent rozwiązań do backupu środowisk wirtualnych na VMware, Hyper-V oraz instancji chmurowych Amazon Web Services EC2 – wypuścił wersję beta nowego oprogramowania NAKIVO Backup & Replication v7.3. Nakivo po raz kolejny pokazuje, że bardzo poważnie traktuje rozwój swojego oprogramowania – zaledwie dwa miesiące temu pisaliśmy o premierze NAKIVO Backup & Replication v7.2, a już można zapisać się do programu beta testów nowej wersji, która wprowadza jeszcze więcej funkcji do oprogramowania.

Co nowego w wersji v7.3? Zmiany w deduplikacji. Nowa wersja NAKIVO Backup & Replication wprowadza wsparcie dla deduplikacji przy wykorzystaniu m.in. takich rozwiązań jak EMC Data Domain, HP StoreOnce, NEC Hydrastor, Quantum DXi oraz innych, które mogą być wskazane jako lokalizacja docelowa dla kopii zapasowych – a wszystko to bez spadku wydajności procesu tworzenia backupów.

Dodatkowo w becie  mamy możliwość wyboru specjalnego trybu repozytorium, który cechuje specyficzna architektura, stworzona tak, by współpraca NAKIVO Backup & Replication z urządzeniami do deduplikacji stała na jak najwyższym poziomie i zapewniała wysoką wydajność backupu.

Możliwa jest rejestracja w programie beta testów, wystarczy wypełnić odpowiedni formularz na stronie producenta: https://www.nakivo.com/resources/releases/v7.3/

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *