Backup, kopia zapasowa iOS lub Android za darmo

Tworzenie kopii zapasowych urządzeń przenośnych jest bardzo proste i do tego nic nie kosztuje. Dziś pokażemy Wam jak przy pomocy serwera QNAP i aplikacji Acronis Mobile można zabezpieczyć przed utratą lub przypadkowym usunięcciem zdjęcia, filmy, kontakty, wiadomości, przypomnienia i kalendarze. Dzięki Acronis Mobile i QNAP NAS nasze dane z smartfonów i tabletów mogą być łatwo archiwizowane i przywracane, dzięki czemu jesteśmy zawsze zabezpieczone.

5 prostych kroków do zabezpieczenia danych

  1. Zaloguj się do serwera QNAP NAS, zainstaluj program Acronis True Image z poziomu Centrum aplikacji QTS i uruchom aplikację. Zostanie wyświetlony kod QR.
  2. Na swoim urządzeniu mobilnym pobierz i zainstaluj Acronis Mobile z Google Play lub App Store.
  3. Wybierz NAS jako miejsce docelowe kopii zapasowej. Dotknij przycisku Skanuj kod QR, a następnie zeskanuj kod QR na ekranie komputera.4. Wybierz dane które chcesz zabezpieczyć.5. Przyznaj Acronis Mobile uprawnienia i stuknij Utwórz kopię zapasową teraz.

O Grzegorz Bielawski

Grzegorz Bielawski
Syn, mąż i ojciec dwójki dzieci. Zawsze mówi co myśli i później często żałuje. Posiada kota i rybki, ale woli psy. Obecnie pracownik firmy QNAP, za kołnierz nigdy nie wylewa :). Lubi polemizować, ale tylko na argumenty.

Check Also

Aplikacja QNAP Qfiling do organizowania plików otrzymała nowe funkcje

Taipei, Taiwan, Maj 29, 2020 – QNAP® Systems, Inc. zaprezentował aktualizację aplikacji Qfiling 3.0, która ułatwia organizowanie …