London, UK, 11 Czerwiec 2014 – Qsan Technology Inc, producent rozwiązań iSCSI SAN RAID oświadczył, że ich macierze uzyskały certyfikat firmy Acronis, producenta oprogramowania do wykonywania profesjonalnych kopii zapasowych w firmie.

Rozwiązanie Acronis Backup Advanced zapewnia pełną ochronę danych w środowiskach fizycznych jak i wirtualnych. Acronis współpracuje z takimi systemami jak Hyper-V, VMware, Citrix, Red Hat i Oracle. Potrafi wykonać kopię systemów operacyjnych Windows jak i Linux. Umożliwia także wykonanie kopi aplikacji biznesowych tj. Microsoft Exchange, Microsoft SQL Server, Microsoft SharePoint i Microsoft Active Directory. Od dziś użytkownicy oprogramowania Acronis bez obaw mogą korzystać z macierzy Qsan i cieszyć się dużą funkcjonalnością, atrakcyjną ceną, niezawodnością, skalowalnością i bardzo dużą wydajnością.

Daniel Lin, dyrektor sprzedaży w firmie Qsan, powiedział “jako marka, stawiamy nacisk na współpracę z dużą liczbą partnerów technologicznych.  Chcemy zaoferować naszym użytkownikom jak najwięcej możliwości wykorzystania rozwiązań Qsan, certyfikat od firmy Acronis jest częścią naszego planu.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *