Obecnie na rynku znajduje się wiele kamer IP w różnym przedziale cenowym, niestety nie każdego stać na to, aby zapłacić ponad 1300PLN za jedną kamerę IP. Oczywiście na rynku można znaleźć wiele tanich kamer, ale po zakupie okazuje się, że jakość nagranego obrazu pozostawia wiele do życzenia. Ostatnio prezentowaliśmy wam bardzo ciekawą propozycję, jaką jest kamera IP EPCAM EP2036BP. Dzisiaj pokażemy drugi model ze stajni EPCAM, jest to EP2028VDP.

EPCAM EP2028VDP
EPCAM EP2028VDP

W cenie 465PLN Brutto otrzymujemy kamerę IP w obudowie, która umożliwia montaż wewnątrz pomieszczeń, jakość obrazu to FullHD 1080p przy 30 klatkach na sekundę, żeby tego było mało kamera IP obsługuje zasilanie przez standard PoE i może nagrywać obraz w nocy ponieważ posiada podświetlacz IR.

Kluczowe cechy kamery

  • matryca 2Mpix o rozdzielczości obrazu 1920×1080
  • praca w dzień i w nocy (doświetlenie LED)
  • obiektyw ze zmienną ogniskową 2.8-12mm
  • miniaturowe wymiary
  • interfejs w języku polskim
  • łatwy montaż na ścianie lub suficie
  • zasilanie przez sieć komputerową
  • maski prywatności
  • zgodność z serwerami NAS firm QNAP, Synology, Asustor i wielu innych

Interfejs użytkownika

Zastosowany interfejs użytkownika cechuje się łatwością konfiguracji wszelkich istotnych parametrów za pomocą wygodnych przełączników. Całość jest pogrupowana w zakładki ułatwiające nawigowanie i korzystanie z najważniejszych funkcji. Oczywiście dostępny jest interfejs użytkownika w języku polskim w standardzie. Logowanie do systemu odbywa się za pomocą hasła i loginu. Są trzy poziomy dostępu (administrator, użytkownik, obserwator) pozwalające na przydzielanie użytkownikom odpowiednich uprawnień.

Interfejs graficzny kamery IP EPCAM
Interfejs graficzny kamery IP EPCAM

Kamera IP EPCAM EP2028VDP działa z serwerami plików QNAP i Synology

Kamera IP EPCAM EP2028VDP w pełni wspiera standard ONVIF co sprawia, że bez problemu możemy podłączyć ją do serwerów NAS firm QNAP i Synology. Interfejs kamery jest w języku polskim, jak również wsparcie techniczne. Poniżej prezentujemy film, który pokazuje jak podłączyć kamerę IP EPCAM EP2036BP do serwera Synology lub QNAP, dokładnie w ten sam sposób podłącza się model EPCAM EP2028VDP. Z czystym sumieniem możemy poleci tę kamerę, gdyż w tej cenie gwarantuje na prawdę wysoką jakość obrazu.