Wyeliminuj „wąskie gardła” SATA dzięki dyskom SSD NVMe o niskich opóźnieniach. Prezentujemy Ultrastar® DC SN640

W bardziej wymagających centrach danych tradycyjna pamięć masowa oparta na standardzie SATA stanowi „wąskie gardło”. Dyski SSD z NVMe™ zaprojektowane są specjalnie w celu zwiększenia wydajności pamięci flash oraz oferują elastyczność i skalowalność przy niższym koszcie.

DC SN640 zapewnia niezawodność klasy korporacyjnej:

• skalowalna klasa wytrzymałości od 0,8 do 2 DWPD i więcej

• ochrona w razie zaniku zasilania

• ochrona całej ścieżki danych

• duże pojemności od 800 GB do 7,68 TB1

Centrum danych nowej generacji Dyski SSD Ultrastar DC SN640 NVMe, zaprojektowane z myślą o zmieniających się obciążeniach i trendach w centrach danych, wykorzystują najnowsze osiągnięcia technologii NAND.

Stworzone specjalnie do zastosowań klasy korporacyjnej Dyski SSD Ultrastar DC SN640 NVMe zostały specjalnie skonstruowane do zastosowań w chmurowej i hiperskalowej pamięci masowej, pamięci definiowanej programowo, podłączonej bezpośrednio (DAS), w infrastrukturze hiperkonwergentnej (HCI) i wirtualizacyjnej oraz pamięci plikowej, blokowej i obiektowej.

Wyższa wydajność i niższy całkowity koszt posiadania (TCO) niż w przypadku dysków SSD SATA Dzięki wydajności odczytu pięciokrotnie wyższej niż w dyskach SSD SATA oraz wartości IOPS do 195 tys. (losowe mieszane operacje 70/30), dysk Ultrastar DC SN640 może wykorzystać wydajność do obniżenia kosztu TCO centrum danych w porównaniu z dyskami SSD SATA.

Więcej o dyskach dowiesz się ze strony producenta: https://www.westerndigital.com/products/internal-drives/wd-gold-nvme-ssd

 

A już wkrótce u nas – testy dysków WD Gold 960GB DC SN600!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *