Buffalo zaktualizowało ofertę serwerów NAS z serii Terastation 5000, wszystkie modele z tej serii będą miały zainstalowane oprogramowanie antywirusowe firmy Trend Micro, pozwoli to chronić dane zgromadzone na serwerze w czasie rzeczywistym.

buffalo

Produkty Terastation 5000 Anti-Virus TS5000V dedykowane są dla małych i średnich firm, dostarczane są w czterech wersjach 4TB, 8TB lub 16TB. Buffalo chwali się, że to jedyny produkt na rynku, w tej klasie, który przy pomocy oprogramowania antywirusowego Trend Micro potrafi skanować dane w czasie rzeczywistym.

„Takie rozwiązania oznacza, że wszystkie dane zgromadzone na serwerze są monitorowane w sposób ciągły i gdy tylko zostanie wykryty wirus to natychmiast uruchomiony jest alarm, natomiast zainfekowany plik natychmiast trafia do chronionego udziału, który zapobiega dalszemu rozprzestrzenianiu się wirusa.” mówi Buffalo.

Dzięki Trend Micro serwery NAS Buffalo zapewniają niezawodną ochronę przed wirusami w firmach.

„Antivirus jest w pełni funkcjonalny i automatycznie się aktywuje i aktualizuje, więc po instalacji nie trzeba nic więcej konfigurować, dzięki czemu bezproblemowo możemy wdrożyć zaawansowane narzędzie do zabezpieczenia naszych danych. ” dodało Buffalo.

„Wirusy pochodzące z urządzeń osobistych i z zewnętrznych dysków nie mają dostępu do danych firmowych, gdyż są one zabezpieczone uwierzytelnieniem.”

Nowe serwery NAS Buffalo Terastation Anti-Virus będą dostępne w cenie 4620PLN za wersję 4 TB, 6894PLN za wersję 8TB i 12594PLN za wersję 16TB.

Oficjalnym dystrybutorem Buffalo Terastation w Polsce jest firma EPA Systemy Sp. z o.o.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *