Serwery Synology DiskStation i RackStation uzyskały certyfikat zgodności z systemem Windows Server 2012. Dzięki temu firmy mogą korzystać z funkcji rozwiązań pamięci masowej, w tym: migracja pamięci masowej na żywo, większe możliwości maszyn wirtualnych, Hyper-V Replica i większa pojemność pamięci masowej.

Korzyści firm wdrażających serwery z certyfikatem zgodności z systemem Windows Server 2012:

  • Lepsza wydajność i większa elastyczność migrowania działających maszyn wirtualnych bez przestojów
  • Zwiększenie możliwości maszyn wirtualnych w celu uproszczenia zarządzania i obniżenia kosztów. Możliwe jest przydzielanie do 64 wirtualnych procesorów i do 1 TB pamięci
  • Korzystanie z nowego formatu VHDX i jego możliwości obsługi wirtualnego dysku twardego o pojemności 64 TB, co pozwala na elastyczne dopasowywanie do potrzeb przedsiębiorstwa
  • Zapewnienie ciągłości działalności firmy i minimalizacja czasu odzyskiwania danych po awarii, dzięki zdalnej replikacji maszyn wirtualnych w czasie rzeczywistym

Synology® informuje, że wybrane serwery DiskStation oraz RackStation otrzymały oficjalne certyfikaty zgodności z Microsoft® Windows Server 2012, który – dzięki wprowadzonym usprawnieniom – pozwala firmom zwiększyć wydajność systemów IT oraz uzyskiwać lepszą dostępność danych.

Połączenie serwera NAS Synology oraz nowego systemu operacyjnego Windows Server® 2012 daje przedsiębiorstwom większą wydajność i elastyczność podczas migracji w ramach działających maszyn wirtualnych bez wyłączania dostępu do usług. Dodatkowo, pełne wsparcie dla Windows Server 2012 zapewnia ciągłość świadczonych usług i przyspiesza – dzięki działającej w czasie rzeczywistym zdalnej replikacji maszyny wirtualnej – odzyskiwanie danych. Wbudowana platforma wirtualizacyjna pozwala przedsiębiorstwom elastycznie wykorzystywać nowy format VHDX i jego możliwość obsługi do 64 TB przestrzenia na każdy wirtualny dysk. Co więcej, Cluster Shared Volumes (CSV) 2.0 zapewnia skalowalną i elastyczną infrastrukturę współdzielonej przestrzeni na dane o zwiększonej wydajności. CSV 2.0 będzie wykorzystywany do realizacji większej liczby zadań, w tym obsługi serwera plików odpowiedzialnego za skalowanie danych aplikacji.

– Synology DiskStation i RackStation w pełni wykorzystują usprawnienia wprowadzone w Windows Server 2012, rozwiązujące najistotniejsze wymagania związane z wirtualizacją, cloud computing i zarządzaniem dużą ilością danych – powiedział Wayne An, Product Manager w firmie Synology, – Pomagają one administratorom IT w tworzeniu dynamicznych centrów danych i infrastruktury w architekturze chmury, zapewniających elastyczność i wysoką dostępność – dodaje Wayne An.

Za sprawą pełnego wsparcia wirtualizacji, Synology oferuje użytkownikom szereg ułatwień, większą sprawność i efektywność.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *