Kompaktowy i skalowalny. Optymalna wydajność dla SMB.

Tajpej, Tajwan—14 kwietnia 2015—Synology® przedstawia RackStation RS815, skalowalny 4-kieszeniowy serwer NAS w wersji rack 1U zaprojektowany, aby wspomóc efektywne przechowywanie, ochronę i udostępnianie danych przy ograniczonej przestrzeni i budżecie firm.

“Coraz więcej małych firm potrzebuje kompaktowego serwera, który może wytrzymać różne rodzaje obciążeń,” powiedział Jonathan Wang, Product Manager w Synology Inc. “Wprowadzając RS815, pokazujemy jak osiągnąć bezkompromisową wydajność i funkcjonalność nawet w niewielkiej obudowie.”

 

Synology RS815
Synology RS815

 

Synology RS815

RS815 posiada niegłęboką 12-calową konstrukcję obudowy – 37% krótszą niż poprzednika – co sprawia, że nadaje się do zastosowania w standardowych środowiskach przemysłowych i mniejszych serwerowniach. Wspierany dwurdzeniowym procesorem 1.33 GHz z jednostką zmiennoprzecinkową i 1GB pamięci RAM, oferuje wielozadaniowość wymaganą dla wielofunkcyjnego serwera. Dwa gigabitowe porty LAN wspierają przełączanie awaryjne i agregację łączy zapewniając prędkości odczytu oraz zapisu przekraczające odpowiednio 216 MB/s i 121 MB/s.

RS815 działa z DiskStation Manager (DSM), najbardziej zaawansowanym i intuicyjnym systemem operacyjnym urządzeń NAS. Jego szeroka oferta aplikacji, począwszy od udostępniania plików, tworzenia kopii zapasowych, aż po zarządzanie siecią, czynią RS815 odpowiednim serwerem do zapewnienia wszystkich niezbędnych usług biznesowych i zwiększenia wydajności w pracy. Kiedy przyjdzie czas na rozbudowę pojemności, serwer jest skalowany do 8 dysków poprzez podłączenie do jednostki rozszerzającej RX415, torując drogę firmy w kierunku rozwijającej się przyszłości.

Synology otrzymała nagrodę”PC Mag Business Choice Award winner” drugi rok z rzędu, zdobywając najlepszą ocenę w każdej kategorii tego rankingu, wliczając niezawodność, jakość i gotowość udzielenia rekomendacji.

Aby uzyskać więcej informacji odwiedź stronę http://www.synologic.pl

Dostępność

Synology RackStation RS815 trafia do sprzedaży na całym świecie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *