Tajpej, Tajwan- 15 lipca  2014- Synology® prezentuje DiskStation DS415play, 4-kieszeniowy serwer NAS zaprojektowany dla użytkowników domowych w celu przechowywania wysokiej jakości materiałów wideo, zdjęć i muzyki w jednym centralnym miejscu oraz umożliwiający transkodowanie wideo z jakością Full HD.

“Z 4 kieszeniami na dyski, DS415play bazujący na popularności mniejszego brata, oferuje pojemność do 24TB i jest jeszcze bardziej atrakcyjny dla fanów multimediów,” dodaje Michael Wang, Product Manager w Synology Inc.

Napędzany sprzętowym mechanizmem transkodowania, DS415play oferuje transkodowanie wideo w locie z jakością Full HD 1080p, umożliwiając użytkownikom konwertowanie plików multimedialnych do wspieranych formatów i bezproblemowe strumieniowanie. Użytkownicy mogą więc oglądać swoje kolekcje w oryginalnej jakości HD za pomocą Apple TV, DLNA, urządzeń przenośnych i komputerów.

f-DS415play_right-45-add

Synology DS415play jest wyposażony w dwurdzeniowy procesor 1.6 GHz i 1 GB pamięci RAM, osiąga średnią prędkość odczytu na poziomie 112.45 MB/sec  i zapisu 101.21 MB/sec w konfiguracji RAID 5 w środowisku Windows®. Z wbudowanym koprocesorem zmiennoprzecinkowym (FPU) DS415play dodatkowo usprawnia procesy związane z wykorzystaniem z multimediów  i tworzeniem miniatur.

DS415play działa z DiskStation Manager (DSM) 5.0, intuicyjnym systemem operacyjnym, który dostarcza szereg aplikacji zwiększających efektywność pracy. Firma Synology otrzymała nagrodę “PCMag Business Choice Award 2013 winner” zdobywając najlepszą ocenę w każdej kategorii tego rankingu, w tym oceniającej niezawodność, ogólną satysfakcję, cenę i gotowość udzielenia rekomendacji.

Więcej informacji: http://www.synology.com/products/overview/DS415play

Dostępność

Synology DiskStation DS415play trafia do sprzedaży na całym świecie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *