Poczuj się bezpiecznie przez cały dzień gdziekolwiek jesteś!!! Gdziekolwiek jesteś możesz natychmiast zobaczyć widok wszystkich monitorowanych miejsc, wystarczy że otworzysz w dowolnej przeglądarce lub w urządzeniu mobilnym stację monitoringu Synology. Nic nie zaskoczy cię dzięki analizie obrazu w czasie rzeczywistym.

W Surveillance Station 6 wprowadzono nowy przejrzysty i intuicyjny interfejs, który ułatwia nawigację i podgląd na żywo. Ulepszeniu uległ również playback, który zyskał cztery suwaki czasowe odpowiadające czterem kanałom do odtwarzania nagrań. Dzięki nowym rozwiązaniom przeglądanie wszystkich filmów jest o wiele łatwiejsze niż dotychczas. Szukanie w trybie linii czasu pomaga zlokalizować interesujące zdarzenie z dokładnością co do sekundy.

Poniżej filmik pokazujących jak w praktyce działa Playback:

Z nowo wprowadzonych funkcji na szczególną uwagę zasługuje funkcja inteligentnej analizy obrazu na żywo, której próżno szukać w produktach konkurencyjnych. Od teraz w czasie rzeczywistym możesz analizować co dzieje się na monitorowanym obszarze. Oprócz wcześniej działających: wykrywania ruchu, powiadamiania o wykrytych i brakujących obiektach oraz informowania o zasłonięciu kamery lub braku ostrości dodano licznik (Tally Counter), ogrodzenie wirtualne (Virtual Fence) i strefę ograniczonego przebywania (No-Idle Zone).

Strefa ograniczonego przebywania (No-Idle Zone) – to wykrywanie czy cokolwiek przebywa we wskazanej strefie dłużej niż ustalony czas

Poniżej filmik pokazujących jak w praktyce działa No-Idle Zone:

Licznik (Tally Counter) – wykrywa oraz liczy obiekty przekraczające wirtualną barierę w jedną lub drugą stronę.

Poniżej filmik pokazujących jak w praktyce działa Tally Counter:

Ogrodzenie wirtualne (Virtual Fence) – wykrywa czy cokolwiek zbliża się do wirtualnej linii granicznej w jedną lub w dwie strony.

Oprócz powyższych funkcji wraz z nowym firmwarem  zostanie wprowadzona: synchronizacja kamer z serwerem czasu zaimplementowanym w Surveillance Station; optymalizacja kilku kamer jednocześnie; funkcja patrolu; obsługa kamer Rybie Oko; obsługa najnowszych kamer Axis, Etrovision, Vivotek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *