Start » Pamięci masowe - NAS » Synology DSM 5.0 beta oficjalnie zaprezentowany

Synology DSM 5.0 beta oficjalnie zaprezentowany

W dniu dzisiejszym na Tajwanie miała miejsce oficjalna prezentacja nowego systemu operacyjnego firmy Synology DSM 5.0. Niestety materiały, które posiadamy są w języku chińskim dlatego większości się domyślamy. Synology się chwali największą niezawodnością w IT, z prezentacji wynika, że są lepsi od Cisco, Dell, HP, IBM i innych znaczących graczy.

Jeżeli chodzi o funkcjonalność to ciekawie zapowiadają się nowe uprawnienia, czy wbudowany edytor tekstowy. Jednak z naszego punktu widzenia najlepiej zapowiada się funkcjonalność migawek i możliwość skonfigurowania klastra między serwerami Synology. Więcej opiszemy później, jak tylko otrzymamy materiały w języku angielskim. Poniżej kilka zdjęć z premiery i link do pdf z prezentacją.

KF5C9791KF5C0130Więcej zdjęć z premiery i prezentacja są dostępne do pobrania tutaj.

Aktualizacja:

DSM 5.0 jest już dostępny do pobrania, na razie nie oficjalnie: http://download.synology.com/download/beta/DSM5.0_beta/4418/

O Grzegorz Bielawski

Grzegorz Bielawski
Syn, mąż i ojciec dwójki dzieci. Zawsze mówi co myśli i później często żałuje. Posiada kota i rybki, ale woli psy. Obecnie pracownik firmy QNAP, za kołnierz nigdy nie wylewa :). Lubi polemizować, ale tylko na argumenty.

Check Also

Dysk SSD PCIe od Seagate do biznesowych systemów NAS

CUPERTINO, CA – 17 marca 2020 – Seagate Technology plc (NASDAQ: STX), światowy lider w …