18 stycznia 2023 r. — Firma Synology ogłosiła dostępność 12-kieszeniowego systemu pamięci masowej SA6400, najbardziej wszechstronnego systemu pamięci masowej ogólnego przeznaczenia, zaprojektowanego w celu zapewnienia przedsiębiorstwom i dużym studiom błyskawicznego transferu danych i rozbudowy pojemności na żądanie.

SA6400 to idealne rozwiązanie do obsługi stale rosnącej liczby niestrukturyzowanych danych — powiedział Julien Chen, kierownik ds. produktu w firmie Synology. — Możliwość szybkiego skalowania w miarę wzrostu liczby danych sprawia, że urządzenie to może służyć jako pamięć masowa do przechowywania plików lub kopii zapasowych w dynamicznych środowiskach, umożliwiając firmom przygotowanie się na przyrost danych w przyszłości.

 

Wiodąca w swojej klasie skalowalność i wydajność

Pojemność pamięci masowej można bezproblemowo rozbudować, dodając do 8 jednostek rozszerzających RX1223RP, co daje łącznie 108 kieszeni na dyski, zapewniając ponad 1,9 petabajta pamięci na jednym urządzeniu — pojemność 9 razy większą niż oryginalna.

Dzięki przepustowości sekwencyjnego odczytu/zapisu na poziomie ponad 6 500/4 000 MB/s1, SA6400 zapewnia płynne działanie nawet w najbardziej wymagających sytuacjach, w tym w korporacyjnych ośrodkach danych, dużych studiach produkcyjnych i zastosowaniach w sektorze handlu detalicznego lub hotelarstwa.

Wydajność można dodatkowo zwiększyć, aby umożliwić obsługę większej liczby strumieni lub zastosowań specjalistycznych poprzez uaktualnienie wbudowanej sieci 10 GbE do 25 lub nawet 40 GbE2.

Elastyczna obsługa plików dla rozwijających się zespołów

Kompleksowa obsługa protokołów plików i bloków umożliwia dostęp do zasobów firmy na dużą skalę za pośrednictwem sieci lokalnej lub sieci VPN, a zarządzanie uprawnieniami dostępu ułatwia integracja z usługą Active Directory/LDAP.

Rozwiązanie firmy Synology do zarządzania plikami i ich udostępniania między różnymi platformami w oparciu o Synology Drive umożliwia organizacjom tworzenie prywatnej chmury, która umożliwia zespołom bezpieczny dostęp, edycję i udostępnianie plików, z precyzyjnymi ustawieniami uprawnień w celu zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa i zgodności.

Integracja z chmurą — usługą C2 Storage firmy Synology lub dostawcami usług w chmurze innych firm — umożliwia rozproszonym zespołom lub firmom stosującym modele organizacyjne typu Hub-Spoke skuteczną synchronizację plików między lokalizacjami.

Dowiedz się więcej na temat zarządzania plikami

Scentralizowana ochrona danych dla całej infrastruktury
Zachowanie bezpieczeństwa i dostępności krytycznych danych i usług jest teraz niezbędne jak nigdy wcześniej przez stałe i ciągle pojawiające się zagrożenia cyberbezpieczeństwa.

Pakiet Synology do ochrony punktów końcowych, pakiet Active Backup Suite, umożliwia bezpieczne tworzenie kopii zapasowych kont systemu Windows, Linux i macOS (już wkrótce), maszyn wirtualnych Hyper-V/VMware oraz kont Microsoft 365/Google Workspace w urządzeniu SA6400 oraz szybkie ich przywracanie w razie potrzeby.

SA6400 zapewnia również usługi automatyzacji tworzenia kopii zapasowych, migawek i replikacji danych, aby chronić foldery współdzielone i jednostki LUN, a także miejsca docelowe, obejmujące różne systemy Synology i chmurę, co zapewnia bezproblemową zgodność z regułą tworzenia kopii zapasowych 3-2-1.

Dostępność usług można zwiększyć za pomocą usługi Synology High Availability (SHA), która łączy identyczne jednostki w celu utworzenia aktywnego/biernego klastra zapewniającego czas automatycznego przełączania awaryjnego na poziomie ciągu kilku minut w przypadku nieoczekiwanego przestoju.

Wydajna i wszechstronna platforma do aplikacji biznesowych

Za pośrednictwem centrum pobierania, kontenerów lub maszyn wirtualnych systemu Synology DSM dostępnych jest wiele przystępnych cenowo rozwiązań.

Wbudowane aplikacje biznesowe obejmują kompletny pakiet narzędzi do zarządzania plikami i produktywności, które zespoły mogą wykorzystać do zacieśniania współpracy, a także rozwiązanie do obsługi poczty prywatnej, obejmujące 100% własności danych i pełną platformę do obsługi wiadomości, która zapewnia wygodniejszą i bezpieczniejszą komunikację.

Kontenery środowiska Docker i maszyny wirtualne można uruchomić na urządzeniu SA6400 za pomocą programu Docker lub Synology Virtual Machine Manager (VMM) — monitora maszyn wirtualnych dla wirtualnych wersji systemów Windows®, Linux® i DSM — w celu bezpiecznego przetestowania i oceny aplikacji. Więcej informacji

Dostępność

SA6400 i RX1223RP są dostępne już dziś u partnerów i sprzedawców firmy Synology.

Specyfikacja

 • Procesor AMD AMD EPYC 7272 12-core 2.9 (podstawowy) / 3.2 (turbo) GHz
 • Pamięć systemowa 32GB DDR4 ECC RDIMM

Fabrycznie zainstalowany moduł pamięci 32GB (32 GB x 1) Całkowita liczba gniazd pamięci 16 (1024 GB – 64 GB x 16)

 • Kieszeń/kieszenie na dyski 12
 • Maks. liczba kieszeni na dyski z jednostką rozszerzającą 108 ((RX1223RP x 8)
 • Kieszenie dysków
  • 3.5″ SATA HDD
  • 2.5″ SATA SSD
Porty zewnętrzne
 • Port LAN RJ-45 1GbE 4 (z obsługą funkcji Link Aggregation / przełączania awaryjnego)
 • Port LAN RJ-45 10GbE 2 (z obsługą funkcji Link Aggregation / przełączania awaryjnego)
 • Port USB 3.2 1. generacji 1
 •  Gniazdo rozszerzenia 8
 • Rozszerzenie karty PCi-E 2 x Gen3 x8 slots (x8 link)
Parametry fizyczne
 • Rozmiar (wys. x szer. x gł.) 88 mm x 482 mm x 724 mm
 • Masa 16.50 kg
Zużycie energii
 •  180.5 W (dostęp)
 • 88.56 W (hibernacja dysków twardych)
Gwarancja

3-letnia gwarancja na sprzęt, z możliwością rozszerzenia

 1. Przycisk i wskaźnik zasilania
 2. Wskaźnik stanu
 3. Wskaźnik alertów
 4. Przycisk wyciszania
 5. Wskaźnik stanu dysku
 1. Kieszenie dysków
 2. Element zwalniający (tab) zestawu do montażu szynowego
 3. Wentylatory zasilacza (PSU)
 4. Gniazdo zasilania
 5. Wskaźniki PSU
 1. Gniazdo rozszerzenia
 2. Gniazda rozszerzeń PCI Express
 3. Przycisk Reset
 4. Port konsoli
 5. Port zarządzania
 1. Porty USB 3.2 Gen 1
 2. Porty 1GbE RJ-45
 3. Porty 10GbE RJ-45

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *