Na Tajwanie już w styczniu, a w Europie w lutym pojawi się nowy model Synology DS223.

Serwer DS223, wyposażony w wszechstronny system operacyjny Synology DiskStation Manager (DSM), jest wyposażony w komplet intuicyjnych rozwiązań do zarządzania danymi, które użytkownicy domowi mogą wykorzystać do kontrolowania rosnących danych.

„Ponieważ ilość danych, które każdy z nas codziennie generuje, rośnie w niespotykanym dotąd tempie, potrzeba efektywnego zarządzania plikami nigdy nie była większa” — powiedział Michael Wang, menedżer produktu w firmie Synology. „DS223 to idealne rozwiązanie dla użytkowników domowych, którzy chcą inteligentnie zarządzać swoimi danymi za pomocą scentralizowanej, kompleksowej platformy, która wykracza poza podstawowe możliwości pamięci masowej”.

Prywatna chmura do łatwego organizowania i udostępniania danych

DS223 umożliwia użytkownikom konsolidację plików z różnych źródeł we własnej chmurze prywatnej, dzięki czemu ich dane są łatwo dostępne i łatwe do zarządzania z dowolnego urządzenia. Do 36 TB surowej pojemności, zapewnia mnóstwo miejsca do przechowywania wszystkich dokumentów, multimediów i innych plików w jednym bezpiecznym miejscu.

Zaprojektowany specjalnie dla plików multimedialnych,  Synology Photos  upraszcza organizację dzięki funkcjom automatycznego sortowania. Opcje bezpiecznego udostępniania ułatwiają cieszenie się cyfrowymi wspomnieniami z rodziną i przyjaciółmi, a obsługa formatów plików RAW ułatwia profesjonalną pracę twórczą.

Opcja integracji DS223 z popularnymi usługami przechowywania danych w chmurze, takimi jak Dysk Google, Dropbox i Microsoft OneDrive, umożliwia użytkownikom synchronizowanie plików z chmurą i z nią, zapewniając prawdziwą centralizację danych i własność danych.

Centrum kopii zapasowych zapewniające prostą i niezawodną ochronę danych

DS223 może służyć jako miejsce docelowe tworzenia kopii zapasowych folderów komputera w czasie rzeczywistym lub według harmonogramu, skutecznie chroniąc je przed oprogramowaniem ransomware lub przypadkowym usunięciem. Na urządzeniach mobilnych użytkownicy mogą skonfigurować Synology Photos, aby automatycznie przesyłać zdjęcia i filmy do ich prywatnej chmury w celu zapewnienia ciągłej ochrony.

Kopie zapasowe i inne dane przechowywane na serwerze są bezpieczne dzięki systemowi plików Btrfs, który opiera się na szeregu technologii zapobiegających uszkodzeniu danych i zapewniających użytkownikom wygodę przywracania plików do poprzedniej wersji w przypadku przypadkowych lub złośliwych zmian.

Wbudowane rozwiązania do tworzenia kopii zapasowych dla samego DS223 zapewniają dodatkową ochronę. Kopie zapasowe całego systemu (w tym danych, konfiguracji i zainstalowanych pakietów) lub określonych folderów współdzielonych można przechowywać w różnych miejscach docelowych. Niemal ciągła ochrona jest również dostępna za pośrednictwem migawek, które można replikować w innym miejscu i szybko przywracać.

Dowiedz się więcej o ochronie danych

Intuicyjna stacja nadzoru dla bezpieczniejszych środowisk

Dzięki Synology Surveillance Station DS223 staje się pełnoprawnym systemem zarządzania wideo, który przechowuje nagrania w celu zapewnienia maksymalnej prywatności. Elastyczna obsługa ONVIF i ponad 8300 zweryfikowanych kamer IP sprawia, że ​​wdrożenie jest proste i łatwo dostosowane do wymagań każdej lokalizacji.

Obsługa wielu platform dzięki potężnym klientom dla systemów Windows i Mac oraz poręcznym aplikacjom mobilnym zapewnia natychmiastowe alerty w przypadku potencjalnie niebezpiecznych sytuacji, umożliwiając użytkownikom szybkie podjęcie działań.

 1. Wskaźnik stanu
 2. Wskaźnik sieci LAN
 3. Wskaźnik stanu dysków
 4. Port USB 3.2 pierwszej generacji
 5. Przycisk kopiowania USB
 6. Przycisk zasilania
 7. Wentylator
 8. Port USB 3.2 Gen 1
 9. Przycisk reset
 10. Port 1GbE RJ-45
 11. Port zasilania
 12. Gniazdo bezpieczeństwa Kensington

Specyfikacja techniczna

 •  Realtek RTD1619B 4-rdzeniowy 1,7 GHz
 • Pamięć systemowa 2GB DDR4
 • Kieszeń/kieszenie na dyski 2
 • Kieszenie dysków 2
  • 3.5″ SATA HDD
  • 2.5″ SATA SSD
Porty zewnętrzne
 • Port LAN RJ-45 1GbE 1
 • Port USB 3.2 1. generacji 1
Parametry fizyczne
 • Rozmiar (wys. x szer. x gł.)165 mm x 108 mm x 232,7 mm
 • Masa1.28 kg
Zużycie energii
 • 17.343 W (dostęp)
 • 4.08 W (hibernacja dysków twardych)
Gwarancja

2-letnia gwarancja na sprzęt, z możliwością rozszerzenia do 4 lat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *