3 Sierpnia 2015 – ASUSTOR, jeden z czołowych i najbardziej innowacyjnych dostawców sieciowych rozwiązań do przechowywania danych poinformował że zostało udostępnione oficjalne uaktualnienie Surveillance Center do wersji 2.3. Zachęcamy wszystkich użytkowników serwerów NAS ASUSTOR korzystających z systemu monitoringu do pobrania i korzystania z najnowszej wersji aplikacji.

 

„W związku z globalnym wzrostem zainteresowania systemami monitoring IP jesteśmy podekscytowani w dniu premiery Surevillance Center w nowej wersji 2.3. powiedział James Su, Product Manager w ASUSTOR. Najnowsza wersja poprawia stabilność działania oraz automatyzuje znacznie więcej funkcji. Jesteśmy pewni że nasi użytkownicy będą usatysfakcjonowani.”

Surveillance Center 2.3 oferuje więcej funkcji dla profesjonalnych systemów monitoring IP. Możliwość ustawiania różnych zdarzeń wywołanych alarmem pozwala ma stworzenie elastycznej polityki zabezpieczeń. Do zdarzenia możemy przypisać różne reakcję uwzględniające typ lub czas wystąpienia zdarzenia. Jednocześnie administrator systemu może za pomocą intuicyjnych narzędzi określić uprawnienia i możliwości działania dla użytkowników systemu monitoringu. Co więcej dzięki funkcji wykrywania obiektów zaszytej w systemie IVA (Inteligentna Analiza Wideo) może w szybki sposób wykryć niepożądany obiekt w wydzielonym obszarze (torba, osoba) i zaznaczyć to w zapisie wideo, tak aby można było szybko i efektywnie odszukać pożądany fragment w zapisie z monitoringu. Aktualizacja zwiększyła również liczbę kompatybilnych marek kamer o kolejne tj: ACTi, BUFFALO, PLANET co pozwala użytkownikom na większa elastyczność w projektowaniu systemów monitoringu.

Więcej informacji: http://www.asustor.com.pl
Więcej informacji o Surveillance Center 2.3: http://www.asustor.com/nvr
Lista kamer kompatybilnych: http://www.asustor.com/service/ipcam?id=ipcam

Informacje o ASUSTOR
Założona w 2011 roku firma ASUSTOR, spółka zależna od ASUSTeK Computer Inc., należy do grona czołowych innowatorów i dostawców rozwiązań z zakresu chmury prywatnej (NAS – network attached storage). ASUSTOR dąży do zaoferowania użytkownikom wyjątkowo bogatych możliwości oraz kompleksowych rozwiązań pamięci masowej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *