Summary Firma Seagate i jej partnerzy, firmy Synology i Thecus, oferują rozwiązanie wyjątkowo pojemnej i wydajnej pamięci masowej opracowane z myślą o dynamicznie rozrastających się korporacyjnych i chmurowych centrach danych.

Zapotrzebowanie na większą pojemność w dużych magazynach danych nieustająco rośnie, ale firmy dysponujące chmurami prywatnymi nie mogą sobie pozwolić na zaspokojenie go kosztem szybkości. Prawdopodobnie dotyczy to wielu Twoich klientów. Warto więc wiedzieć, że dyski z serii Enterprise Capacity 3.5 HDD — na czele z najszybszym na świecie dyskiem typu nearline o pojemności 6 TB — stanowią doskonałą pamięć masową do korporacyjnych rozwiązań NAS firm Synology i Thecus, która pozwala sprostać coraz wyższym wymaganiom w zakresie rozbudowy chmur, środowisk kopii zapasowych i infrastruktury.

Zapewniając o 25% większą wydajność pamięci masowej typu nearline niż rozwiązania konkurencyjne, dysk Enterprise Capacity 3.5 HDD gwarantuje klientom nadzwyczajną szybkość i bardzo dużą pojemność, które są podstawą szybkiego, niezawodnego dostępu do dużych magazynów nieustrukturyzowanych danych. Ta wyjątkowa wydajność jest szczególnie istotna dla firm, które muszą przestrzegać umów o poziom usług (SLA) zawartych z klientami wewnętrznymi lub zewnętrznymi.

Źródło: Seagate

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *