28 kwietnia 2022 r. Synology Inc. ogłosiła na Tajwanie wprowadzenie na rynek RackStation RS422+, które zaspokajają potrzeby małych i średnich przedsiębiorstw w zakresie przechowywania danych z możliwością montażu w niewielkiej szafie RACK.

Elastyczne rozwiązanie do przechowywania RS422+

RS422+ zapewnia 4 gniazda na dyski twarde w obudowie o wysokości 1U, które mogą zapewnić zaawansowane funkcje zarządzania danymi DSM na zarządzania danymi, w oddziałach firm lub małych biurach. Przy głębokości zaledwie 33 cm, RS422+ można łatwo zainstalować w płytkich szafach rackowych. Serwer napędzany jest przez procesor AMD Ryzen R1600, a pamięć zainstalowana pamięć RAM ma pojemność 2GB DDR4 ECC.
Użytkownicy o większych wymaganiach dotyczących transmisji danych mogą korzystać z modułu rozbudowy sieci E10G22-T1-Mini, aby łatwo zwiększyć przepustowość połączenia do 10GbE RJ-45.

Menedżer produktu Wang Jianhua zauważył: „RS422+ to nasz podstawowy serwer do montażu w szafie serwerowej, który jest nie tylko łatwy we wdrażaniu, ale także oferuje pełne funkcje porównywalne ze wszystkimi urządzeniami na dużą skalę. Można powiedzieć, że „małe jest piękne”. RS422+ może być używany z pakietem Synology Active Backup Suite jako dane Rozwiązanie do tworzenia kopii zapasowych może również uzyskiwać dostęp do plików i synchronizować je za pośrednictwem Synology Drive i Hybrid Share. Dzięki Synology Surveillance Station RS422+ to zaawansowany sieciowy system nadzoru wideo”.

Zarządzanie danymi nowej generacji

  • RS422+ obsługuje DSM 7.1 z możliwością zdalnego zarządzania i tworzenia kopii zapasowych.
  • Dzięki obsłudze Synology Drive i Hybrid Share uzyskuje się dostęp do plików na wielu platformach, synchronizację i współpracę. Jednocześnie portal agregacji plików można utworzyć za pomocą protokołu SMB, aby wirtualnie połączyć ze sobą wiele systemów Synology, co czyni go wygodniejszym w użyciu.
  • Oparta na chmurze usługa Synology Active Insight została również zaktualizowana o najnowszą aktualizację, dodając wygodne aktualizacje systemu i oprogramowania dla wielu funkcji monitorowania wydajności, bezpieczeństwa i kopii zapasowych.
  • Uruchamianie DSM 7.1 z Active Backup for Business (ABB) obsługuje tworzenie kopii zapasowych i przywracanie całego systemu Synology NAS/SAN, w tym tworzenie kopii zapasowych ustawień DSM, aplikacji i preferencji użytkownika na innym serwerze NAS.

Informacje o dostępności
Synology RS422+ będzie można wkrótce kupić w Polsce, chociaż dokładna data premiery nie jest jeszcze znana.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *