Tajpej, Tajwan, 20 lipca 2015 – QNAP® Systems, Inc. ogłosił dzisiaj wydanie nowego oprogramowania firmowego VioStor NVR QVR 5.1 ulepszającego klienta QVR w monitoringu wideo bez potrzeby korzystania z wtyczki do przeglądarki oraz wprowadzającego bezkomputerową konfigurację poprzez HDMI, funkcję Qdewarp z technologią prostowania rybiego oka, ustawieniami wirtualnych kamer, trybem obszaru zainteresowania (ROI), niestandardowymi układami oglądania, obsługą podwójnego nagrywania i więcej. Dzięki interfejsowi następnej generacji, QVR 5.1 maksymalizuje korzyści wynikające z używania wysokiej rozdzielczości nagrań pochodzących z obiektywów rybie oko i zwiększa efektywność zarządzania systemami monitoringu.

“Zaprojektowany mając na uwadze użytkowników, QVR 5.1 oferuje bardzo oczekiwane funkcje, które są niezbędne dla rosnących potrzeb związanych z pojawieniem się kamer 4K i bardziej złożonymi środowiskami monitoringowymi” – powiedział Alan Kuo, produkt menadżer w QNAP. “W szczególny sposób rozszerzamy pomysł ‘elastycznego oglądania monitoringu’ na wszystkie nowe funkcje, pozwalając użytkownikom na posiadanie niestandardowych narzędzi monitoringu do codziennych i ważnych zadań związanych z monitoringiem.”

Klient QVR Client: działa niezależnie od wtyczki przeglądarki

Ponieważ wiele ważniejszych przeglądarek internetowych zaprzestaje wspierania wtyczek, monitoring wideo, który opiera się na wtyczkach staje przed nowym wyzwaniem. QNAP nieustannie ulepsza swojego klienta QVR, umożliwiając monitoring w czasie rzeczywistym oraz odtwarzanie wideo na komputerze bez konieczności korzystania z przeglądarki internetowej. Użytkownicy mogą aktualizować VioStor NVR do QVR 5.1, aby uzyskać lepszą, jakość monitoringu wideo.

Prawdziwie bezkomputerowe rozwiązanie monitoringu

Użytkownicy mogą zainstalować VioStor NVR bezpośrednio podłączając klawiaturę USB oraz mysz i ekran HDMI. QVR 5.1 Umożliwia prawdziwie bezkomputerowe rozwiązanie nie tylko do oglądania wideo na żywo oraz jego odtwarzania, ale także służące konfiguracji i ustawień monitoringu.

Ulepszone zarządzanie oglądaniem na żywo z Qdewarp, kamerą wirtualną oraz ROI

Nieograniczony do żadnych określonych trybów prostowania, technologia Qdewarp udostępnia 11 trybów prostowania dla różnych zastosowań w monitoringu. Pozwala użytkownikom NVR na większą ilość wyprostowanych widoków i ogólnie poprawia zadania związane z monitoringiem. Ustawienia kamery wirtualnej pozwalają użytkownikom na osiągnięcie 4 dodatkowych obszarów monitoringu wyciętych z nagrań o wyższej rozdzielczości. Nie jest wymagana dodatkowa licencja dla kamery, a użytkownicy mogą oglądać nagrania z kamery wirtualnej na niezależnych kanałach z innymi kanałami kamer w tym samym widoku. W zdalnym monitoringu, funkcja ROI pozwala użytkownikom na wybór 5 lub 7 podzielonych obszarów w jednym strumieniu, eliminując jednocześnie niepotrzebną przestrzeń. Wszystkie widoki monitoringu mogą być wyświetlone w układzie dostosowanym przez użytkownika, umożliwiając bardziej elastyczne i komfortowe zarządzanie monitoringiem.

Nagrywanie dwustrumieniowe dopasowane do każdej przepustowości łącza

Podwójne nagrywanie pozwala na przechowywanie wyższej i niższej rozdzielczości wideo do późniejszego użytku. Użytkownicy posiadający niższą lub ograniczoną przepustowość łącza mogą w dogodny sposób dobrać odpowiednie wideo do odtwarzania, używając trybu odtwarzania wielokanałowego.

Dostępność

Aby pobrać oprogramowanie firmowe QVR 5.1, odwiedź:http://www.qnapsecurity.com/n/en/product_x_down/.

Aby uzyskać więcej informacji o VioStor NVR oraz kompatybilnych kamerach IP, odwiedźwww.qnapsecurity.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *