Qsan Technology Inc, ekspert w dziedzinie systemów iSCSI SAN RAID przeznaczonych dla małych i dużych firm, poinformował, że seria AegisSAN została wyposażona w procesor Intel Briarwood CPU – posiadający mikro-architekturę, która pozwala mu pracować wydajnie przy poborze zaledwie 6 Wat.

What-Should-Enterprises-Expect-In-2013

Nowy procesor firmy Intel ze wsparciem dla architektury 64-bitów to pierwszy układ małej mocy, który dostarcza wysoką wydajność i niezawodność wymaganą przez systemy dedykowane do przechowywania danych.  Zaimplementowanie go w serii AegisSAN spowodowało znaczne zmniejszenie poboru prądu, jak również mniejsze zapotrzebowanie na chłodzenie, co w sumie daje duże oszczędności utrzymania.

Ma to duże znaczenie, szczególnie w systemach Qsan, gdzie wszystkie elementy są redundantne i mają możliwość wymiany podczas pracy bez wyłączania systemu. Wszystko to w celu zapewnienia ciągłej pracy systemu, który jest odporny na awarie pojedynczych komponentów. Seria AegisSAN to najlepsze rozwiązanie SAN jakości do ceny.

Więcej informacji na stronie: http://newsroom.intel.com/community/intel_newsroom/blog/2012/12/11/intel-delivers-the-worlds-first-6-watt-server-class-processor

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *