QNAP Systems, przedstawił nowe oprogramowanie V3.8 zarządzające serwerami z serii Turbo NAS. Nowe oprogramowanie V3.8 jest w pełni kompatybilne z Windows® 8, wprowadza nowe funkcje multimedialne oraz dodatkowo ma wbudowaną Surveillance Station Pro i klienta proxy.

Nowe oprogramowanie V3.8 zawiera znacznie więcej funkcji skierowanych dla użytkowników domowych tj. Photo Station, Music Station 3, Video Station, Download Station 3 i DJ Station. Sprawia to, że serwer QNAP staje się idealnym multimedialnym urządzeniem do udostępniania  zdjęć, muzyki i filmów znajomym i rodzinie.

Surveillance Station Pro jest dostępna z poziomu Centrum QPKG dla wszystkich serwerów NAS z oprogramowaniem V3.8. Dzięki Surveillance Station Pro serwer będzie mieli dostęp do funkcji do tej pory dostępnych tylko w profesjonalnych stacjach do monitoringu. Serwer będzie kompatybilny z 1,400 kamerami IP, zarządzanie kamerami jest prostsze i w łatwy sposób można dodać kolejne licencje na dodatkowe kamery.

Oprogramowanie V3.8 ma wbudowanego klienta proxy dzięki czemu będziemy mogli łączyć się z Internetem w sposób bardziej bezpieczny niż dotychczas. Dodatkowo QNAP wdrożył aplikację, która umożliwia nam pobieranie własnych filmów z Youtuba bezpośrednio na serwer QNAP.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *