QNAP Security zaprezentował nowy czterodyskowy model klasy business, przystosowany do montażu w szafie rack. Rejestratory VioStro NVR serii  VS-4100U-RP PRO+ będą dostępne w wersjach 8, 12 i 16 kanałów. Pracują one pod kontrolą dwurdzeniowego procesora Intel® i 4GB pamięci DDR3, charakteryzując się wysoką niezawodnością oraz przepustowością do 250Mbps, co zapewnia stały zapis z wielu kamer IP megapixelowych.  Ponadto posiada złącze HDMI i sprzętowy dekoder zapewniający możliwość wyświetlania do 200k/s w rozdzielczości FullHD na lokalnym monitorze.

VS-4100U-RP PRO+VioStor VS-4100URP PRO+ obsługuje do 16TB pojemności, zapewniając miejsce dla najwyższej jakości nagrań kodowanych w H.264, MPEG-4, M-JPEG i MxPEG. „Seria VS-4100U-RP PRO+ spełni oczekiwania użytkowników SMB, którzy pragną rejestratorów wysokiej wydajności połączonych z doskonałą niezawodnością i funkcjonalnością.” Powiedziała Amily Fang, menadżer produktów w QNAP Security. „Seria VS-4100U-RP PRO+ zapewnia wysoką jakość w połączeniu z bogactwem funkcji dedykowanych dla małych i średnich systemów monitoringu IP.”

VioStor z serii VS-4100U-RP PRO+ z firmwarem v4.1.0 wyposażony jest w inteligentne nagrywanie, możliwość rozszerzenia pojemności, a także funkcję multi-stream. Inteligentne nagrywanie pomaga uniknąć stałego zużycia pamięci przez cały czas osiągając większą wydajność i jakość nagrań, nagrywając tylko kiedy wystąpi zdarzenie. Po zainstalowaniu aplikacji „StorageExpansion” (QPKG) na serwerze Turbo NAS, administratorzy mogą połączyć rejestrator VioStor z serwerem plików za pośrednictwem sieci, elastycznie zwiększając całkowitą pojemność VioStora.* Wsparcie dla funkcji multi-stream umożliwia administratorom elastycznie definiować wiele strumieni  (obsługiwane przez konkretne modele kamer) według dostępnych zasobów przepustowości i ilości kanałów w podglądzie na żywo.

Seria VS-4100U-RP PRO+ zapewnia profesjonalne funkcje idealne dla rozwiązań biznesowych, w tym fisheye dewarping, multi-serwer, zaawansowane zarządzanie zdarzeniami oraz wiele innych. Funkcja fisheye dewarping  jest obsługiwana dla konkretnych kamer typu rybie oko i kamer z obiektywem panoramicznym poprzez podgląd na żywo, odtwarzaniu nagrań a także poprzez lokalny monitor podłączony przez HDMI. Multi-serwer pozwala użytkownikom na podłączenie wielu rejestratorów i monitorowanie do 128 kamer IP z poziomu jednej przeglądarki . Zaawansowane zarządzanie zdarzeniami umożliwia administratorom ustawić 5 typów zdarzeń alarmowych, a system natychmiast będzie reagował na nie odpowiednim działaniem.

VioStor z serii VS-4100U-RP PRO+ wspiera także takie platformy jak Windows i Mac poprzez oprogramowanie QNAP Surveillance Client, a także systemy iOS, Android oraz Windows Mobile poprzez VMobile. Użytkownicy mogą zarządzać rejestratorem przez przeglądarkę Google Chrome, Microsoft Internet Explorer, Mozilla Firefox oraz monitorować go przez urządzenia mobilne w każdym miejscu i o każdej porze.

QNAP VioStor jest kompatybilny z ponad 2100 modelami kamer IP, oferując wysoką elastyczność wdrażania systemu monitoringu.

*Rozwiązanie powiększenia pojemności rejestratora działa na rejestratorach z serii VioStor PRO (+) z firmwarem v.4.1.0. lub nowszym i z serwerami Turbo NAS z serii TS-x69, x70 i x79 z firmwarem v3.8.3 lub nowszym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *