Tajpej, Tajwan, kwietnia 16, 2021 – QNAP® Systems, Inc., lider w dziedzinie rozwiązań sieciowych oraz storage udostępnił licencję QVR AI Pack, umożliwiając użytkownikom korzystanie na serwerach NAS z funkcji QVR Smart Search (wyszukiwanie wideo) i QVR Smart Client (wyjście HDMI). Użytkownicy mogą szybko i łatwo wyszukiwać nagrania ze zdarzeniami w określonym czasie w aplikacjach QVR Smart Client lub QVR Pro Client, co znacznie poprawia efektywność zarządzania zdarzeniami z monitoringu.

Funkcja wyszukiwania wideo QVR Smart Search AI może działać bezpośrednio na serwerze bez wpływu na wydajność systemu. Oferuje wykrywanie ruchu w nagraniach wideo poprzez odpytywanie w określonym czasie i obszarze. QVR Smart Client pozwala użytkownikom NAS z interfejsem HDMI na bezpośrednie oglądanie nagrań z monitoringu po podłączeniu NAS do wyświetlacza HDMI – nie są wymagane oddzielne komputery. Inteligentnego wyszukiwania można również używać w kliencie QVR Smart Client, a wyniki wyszukiwania są wyświetlane na osi czasu.

„QVR AI Pack pomaga personelowi nadzoru wyeliminować ręczne wyszukiwanie zdarzeń wideo. Dzięki wyszukiwaniu opartemu na sztucznej inteligencji użytkownicy mogą skutecznie i dokładnie przeszukiwać setki godzin nagrań wideo z setek kamer w celu znalezienia określonych zdarzeń, co znacznie skraca czas reakcji na zdarzenie”- powiedziała Emma Lin, Product Manager w firmie QNAP.

Uwaga: QVR AI Pack obsługuje tylko QNAP NAS z aplikacją QVR Pro. NAS z aplikacją QVR Elite będą obsługiwane od drugiego kwartału 2021 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *