Taipei, Taiwan, Maj 22, 2020 – QNAP® Systems, Inc. („QNAP”), poinformował o nawiązaniu współpracy z firmą Backblaze, Inc. („Backblaze„), która umożliwia użytkownikom QNAP skorzystanie z Backblaze B2 Cloud Storage w aplikacjach QNAP tj.: HybridMountVJBOD Cloud, i Hybrid Backup Sync 3 (HBS 3). Dzięki Backblaze B2, użytkownicy QNAP NAS mają łatwy dostęp do taniej i niezawodnej przestrzeni dyskowej w chmurze.

„Dzięki obsłudze Backblaze B2 Cloud Storage, użytkownicy QNAP NAS mogą stworzyć szybkie i tanie rozwiązanie chmury hybrydowej z możliwością dalszej rozbudowy,” powiedział Josh Chen, Product Manager w QNAP.

HybridMount to brama chmury plikowej zwiększająca wydajność przy dostępie do danych zgromadzonych w chmurze publicznej tj. Backblaze B2. VJBOD Cloud to brama chmury blokowej umożliwiająca wykonanie kopii zapasowej do obiektowej chmury publicznej, co dodatkowo zwiększaja dostępność i niezawodność. Z kolei HBS 3 to aplikacja umożliwiająca backup i odzyskiwanie danych oraz ich synchronizację do różnych lokalizacji, w tym do chmury publicznej tj. Backblaze B2, czym zapewnia tzw. “plan odzyskania danych po awarii”. W przypadku wszystkich wymienionych rozwiązań użytkownicy QNAP mogą teraz wybrać Backblaze B2 jako miejsce do przechowywania w chmurze i cieszyć się korzyściami z tego wynikającymi, w tym niskimi kosztami obsługi i wysoką wydajnością.

Chmura Backblaze B2 zapewnia wysoką wydajność przy jednej czwartej kosztów wiodących dostawców chmur publicznych: 0.005$/GB/miesięcznie za przechowywanie, darmowe wgrywanie, 0.01$/GB za pobieranie*. Nie ma wymagań co do minimalnej ilości miejsca lub czasu przechowywania danych, a przechowywane dane są natychmiast dostępne bez opóźnień. Z ponad 10-letnim doświadczeniem i ponad 1 eksabajtem danych klientów, B2 jest jedną z najbardziej zaufanych marek na rynku chmur publicznych.

„Backblaze B2 to idealne uzupełnienie dla QNAP. Funkcje kopii zapasowej i bramy dla chmury, dają firmom proste, niezawodne i wysoce opłacalne rozwiązanie do ochrony danych w chmurze hybrydowej, które można wdrożyć w kilka minut,” powiedział Nilay Patel, Vice President, Backblaze.

Więcej o integracji QNAP z Backblaze przeczytasz na Blogu Backblaze.

*Dane z Kwietnia 2020

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *