QNAP ® Systems, Inc poinformowała o wydaniu nowego modelu TS-212P Turbo NAS dla domu i małego biura. Nowy 2-kieszeniowy model jest wyposażony w procesor 1,6 GHz i 512 MB pamięci RAM DDR3, zapewniając niezawodne działanie do codziennych zadań, w tym przechowywania plików, udostępniania, tworzenia kopii zapasowych danych i służąc jako idealne centrum multimedialne dla korzystających z plików multimedialnych na wielu platformach.

„Nowy model TS-212P cechuje zmodernizowana specyfikacja sprzętowa TS-212. Dzięki szybszemu procesorowi i dwukrotnie większej pamięci RAM, TS-212P zapewnia jeszcze większe możliwości, aby zaspokoić rosnące zapotrzebowanie na zarządzanie i współdzielenie plików dla domu i małego biura, „powiedział Laurent Cheng, menadżer produktu z QNAP.

TS-212P posiada intuicyjny i zbudowany na bazie aplikacji system operacyjny QTS 4,0 który sprawia, że ​​operacje systemowe i multimedialna rozrywka jest w pełni dostępna i prosta w obsłudze. Użytkownicy mogą zorganizować swoje pliki i kopie zapasowe w jednej centralnej lokalizacji; synchronizować pliki pomiędzy komputerami, tabletami i urządzeniami mobilnymi z pomocą narzędzia Qsync, udostępniać pliki dla różnych grup i społeczności, oraz cieszyć się dostępem, zarządzaniem i obsługą plików w podróży za pomocą tabletów i smartfonów z aplikacji mobilnych QFile, Qmusic, Qphoto, Qmanager i VMobile.

TS-212P jest idealnym domowym centrum multimedialnym, które posiada bogate aplikacje multimedialne dla wszelkiego rodzaju  rozrywki. Korzystając z Photo Station, Music Station i Video Station, użytkownicy mogą w prosty sposób archiwizować, zarządzać i udostępniać wszystkie swoje zdjęcia, muzykę i wideo. Wsparcie DLNA i AirPlay pozwala również cieszyć się wysokiej jakości doznaniami telewizyjnymi. Dzięki tym funkcjom, TS-212P dostarcza więcej zabawy, aby wzbogacić domową rozrywkę.

TS-212P oferuje wiele rozwiązań dla tworzenia kopii zapasowych. Użytkownicy Windows i Mac mogą korzystać z programu QNAP NetBak Replikator i Apple Time Machine, dzięki czemu odpowiednio łatwo wykonując kopię zapasową swoich danych. Model obsługuje również specjalne rozwiązania odzyskiwania danych, w tym replikacje w czasie rzeczywistym (RTRR) czy tworzenia kopii zapasowych danych na bazie harmonogramu do chmury, w tym Amazon® S3, ElephantDrive®, Symform® , Dropbox®, i Google® Drive.

Użytkownicy mogą zwiększyć funkcjonalność TS-212P poprzez wbudowane Centrum Aplikacji, które oferuje szereg instalacji na żądanie opracowanych przez QNAP i innych producentów oprogramowania, łącznie z aplikacjami do: kopii zapasowych czy synchronizacji, narzędzi biznesowych, zarządzania treścią, łączności, zarządzania pobieraniem, rozrywki i znacznie więcej; platforma deweloperska QNAP pozwala na rozwój deweloperom na tworzenie różnych aplikacji, dodając jeszcze więcej wartości dla TS-212P i zapewniając niemal nieograniczoną funkcjonalność.

Kluczowe dane techniczne:

  • TS-212P: 2 kieszeniowa jednostka standalone, procesor 1.6 GHz, 512 MB DDR3 pamięci RAM, SATA HDD, 1x port Gigabit LAN, 2x port USB 3.0.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *