Taipei, Tajwan 10 marca 2015 – QNAP Systems, Inc ogłosił dziś wydanie nowego, niedrogiego, 4-dyskowego Turbo NASa w obudowie Rack 1U. TS-451U wyposażony jest w dwurdzeniowy procesor Intel® Celeron® 2.41GHz, który zapewnia wysoką wielozadaniowość dla małych i domowych biur w obsłudze bieżącej działalności, w tym przechowywania plików, tworzenia kopii zapasowych, synchronizacji, dzielenia się, i więcej. Zaprojektowany dla skalowalności, dzięki czemu pojemność TS-451U może być łatwo rozbudowana o dodatkową półkę rozszerzającą.

„W segmencie entry-level, jesteśmy pierwszą firmą, która wprowadziła energooszczędne urządzenie NAS. 64-bitowy Celeron zasila TS-451U, który przeznaczony jest dla dbających o budżet użytkowników SOHO do przechowywania i tworzenia kopii zapasowych bez obniżania wydajności, „powiedział Jason Hsu, menedżer produktu z firmy QNAP. „W połączeniu z bogatymi w funkcje aplikacjami biznesowymi, technologią QvPC, Virtualization Station i transkodowanie wideo 1080p, TS-451U zapewnia najlepszą efektywność pod względem kosztów dla rosnącego zapotrzebowania na dane.”

Wspierany przez dwurdzeniowy procesor Intel Celeron 2.41GHz z energooszczędną pamięcią RAM DDR3L 1GB  (rozszerzalna do 8GB), TS-451U jest potężnym serwerem NAS, który zapewnia prędkość odczytu i zapisu na poziomie do 220 MB/s z dwoma portami LAN. Szyfrowanie woluminów kluczem AES 256-bit zapewnia bezpieczeństwo poufnych danych.

QNAP TS-451U
QNAP TS-451U

 

QNAP TS-451U

TS-451U zapewnia kompleksową ochronę danych i bogatych w funkcje aplikacji biurowych, w tym SSD cache dla zwiększenia wydajności IOPS; Kompleksowa konfiguracja RAID oraz zaawansowana konstrukcja puli pamięci; Windows® i Mac® – rozwiązania tworzenia kopii zapasowych i RTRR, rsync i tworzenie kopii zapasowych rozwiązania cloud storage; Windows, Mac i Linux / UNIX – udostępnianie plików w organizacji, między różnymi platformami z dużą ilością użytkowników;  Windows AD, LDAP Directory Service i Windows ACL dla poprawy efektywności ustawienia uprawnień użytkowników i zarządzania.

Użytkownicy mogą stopniowo rozszerzać całkowitą pojemność przechowywania TS-451U do 128TB poprzez podłączenie 12-dyskowej półki rozszerzającej UX-1200U-RP. Dzięki tej elastyczności, organizacje mogą mieć pewność, że NAS będzie odpowiadał ich wymaganiom dotyczącym magazynowania zarówno teraz jak i w przyszłości.

Z technologią QvPC, TS-451U może być bezpośrednio obsługiwany i zarządzany dzięki podłączeniu klawiatury, myszy i monitora przez HDMI, co umożliwia szybką konfigurację ustawień NASa, dostęp do przechowywanych danych, uruchamianie wielu aplikacji za pomocą Windows / Linux / UNIX / Android opartych o maszyny wirtualne utworzone w Virtualization Station, surfować po Internecie, oglądać filmy z XBMC 1080p, monitorować na żywo z maksymalnie 24 kamer IP i wiele więcej. możliwość transkodowania w czasie rzeczywistym i offline pozwala na bezproblemowe odtwarzanie wideo na różnych urządzeniach.

Specyfikacja

TS-451U: Dual-core Intel® Celeron® 2.41GHz (burst up to 2.58GHz) z Virtualization Technology (VT-x), 1GB DDR3L RAM (rozszerzalna do 8GB); 2 x Gigabit LAN; 4 x 2.5″/3.5″ SATA 6Gbps hot-swappable HDD/SSD; 4 x USB 3.0; 2 x USB 2.0; 1 x HDMI; pojedynczy zasilacz 250W; wsparcie jednej jednostki rozszerzającej (UX-1200U-RP or UX-800U-RP).

Dostępność

Nowy Turbo NAS TS-451U jest już dostępny. Aby uzyskać więcej informacji o nowych produktach oraz poznać pełną ofertę QNAP Turbo NAS (w tym, gdzie kupić) odwiedź www.qnap.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *