QNAP® Security dzisiaj przedstawił nową aplikację ” Centralny System Zarządzania Monitoringiem” (QSCM Lite). Aplikacja ta sprawia, że jeden z rejestratorów VioStor zdobywa funkcję serwera CMS zarządzającego kilkoma rejestratorami. QSCM Lite to rewolucyjna i potężna aplikacja, która jest dostępna za darmo z poziomu APP Center w rejestratorach VioStor z zainstalowanym firmware QVR 5.0.

“QSCM Lite zapewnia cztery główne korzyści, w tym łatwość obsługi, atrakcyjna cena, wygoda i elastyczność dla użytkownika wykorzystując moc serwera CMS z rejestratorem VioStor.” – powiedziała Angela Liu, menadżer produktu w QNAP Security. Zamiast kupować dedykowany serwer CMS, użytkownicy mogą po prostu zainstalować QSCM Lite na rejestratorze VioStor i korzystać z funkcji CMS w istniejącej strukturze sieci. Rozwiązanie to zapewnia również dużą elastyczność, łącząc usługę NVR i CMS w jednym urządzeniu.

QSCM Lite zapewnia praktyczne rozwiązanie CMS połączone z rejestratorem VioStor, umożliwiając central zarządzanie do 256 kamer IP z maksymalnie 16 rejestratorów QNAP VioStor. Użytkownicy mogą z łatwością korzystać z interfejsu użytkownika QSCM Lite przez przeglądarkę, sterując zdalnie i monitorując podpięte rejestratory.

Dostępność

QSCM Lite jest dostępny w App Center w rejestratorach QNAP VioStor. Aplikacja QSCM Lite wymaga zainstalowanego firmware w wersji QVR 5.0 lub nowszej. Aby uzyskać więcej informacji, proszę o wizytę pod adresem.

O QNAP Security

QNAP Security z siedzibą na Tajwanie jest pierwszym na świecie dostawcą rejestratorów opartych o system Linux, wykorzystujących nagradzane wielokrotnie technologie, co czyni je rozwiązaniem niezawodnym i wydajnym. Duch innowacyjności QNAP Security sprawia, że rozwiązania w zakresie monitoringu, rejestratory VioStor dedykowane są do różnych zastosowań. Funkcje takie jak możliwość podłączenia bezpośrednio monitora HD, monitorowanie wielu rejestratorów na raz z poziomu jednej przeglądarki oraz inteligentna analiza obrazu czynią rozwiązania QNAPa systemami w pełni profesjonalnymi.

Aby spełnić rosnące wymagania rynku w zakresie monitoringu, firma QNAP wypuściła w roku 2013 rozwiązanie Centralnego Systemu Zarządzania (CMS), które jest idealne do wdrożeń na dużą skalę, łącząc do kilkudziesięciu rejestratorów QNAP VioStor w jeden system.

Rozwiązanie monitoringu QNAP są szeroko stosowane w różnych gałęziach przemysłu, takich jak biura, sprzedaż detaliczna, banki, hotele, hale produkcyjne, urzędy, szkoły, a także w mieszkaniach i domach. W celu zapewnienia najlepszej jakości usług na całym świecie, firma QNAP ma przedstawicieli, ośrodki serwisowe i magazyny w kilkunastu krajach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *