Tajpej, Tajwan, marca 24, 2021 – Firma QNAP® Systems, Inc. informuje, iż wprowadza dzisiaj aktualizację do swojego systemu operacyjnego QuTScloud. Nowa wersja o oznaczeniu c4.5.4 została wyposażona w obsługę pamięci typu pass-through oraz jest dostępna dla usług chmurowych OVHcloud, JustVPS i IONOS.

Przepustowość pamięci masowej dla lepszej wydajności QuTScloud

System QuTScloud można wdrożyć w istniejących już w firmie środowiskach wirtualny, takich jak VMware® czy Hyper-V® w celu utworzenia wirtualnego serwera NAS. Oprócz konfigurowania dysków wirtualnych użytkownicy mogą przypisać dyski fizyczne (zarówno na serwerze hosta, jak i JBOD) do wirtualnego serwera NAS opartego o system QuTScloud w celu zwiększenia wydajności poprzez pominięcie warstwy abstrakcji w systemie plików. Jest to szczególnie przydatne w przypadku aplikacji intensywnie korzystających z operacji wejscia/wyjscia – na przykład w środowisku Hyper-V.

Obsługa większej liczby globalnych usług / platform w chmurze

QuTScloud obsługuje OVHcloud, JustVPS, IONOS a także jest dostępny w Exoscale’s Marketplace.

„Odkąd wprowadziliśmy nasze rozwiązanie Cloud NAS, obserwujemy stały wzrost popularności QuTScloud na całym świecie i pozytywne opinie użytkowników na temat elastyczności, skalowalności i wydajności NAS w chmurze” – powiedział Haru Lin, Product Manager w firmie QNAP. Dodał on, że QNAP nadal rozszerza globalny zasięg w branży Cloud NAS przez co rozszerzył współpracę z OVHcloud, który jest europejskim liderem w dziedzinie przetwarzania w chmurze i globalnym dostawcą chmury w hiperskali.

QuTScloud zapewnia użytkownikom niemal identyczne wrażenia użytkowania oraz zestaw aplikacji jak w QTS, systemie operacyjny dla QNAP NAS. Dołączone App Center oferuje szeroką gamę bezpłatnych i płatnych aplikacji, które zwiększają funkcjonalność NAS w chmurze i dodają więcej funkcji. Kluczowe cechy QuTScloud obejmują:

  • Łatwy dostęp do plików przy użyciu protokołów CIFS / SMB, NFS, AFP i iSCSI.
  • Możliwość montowania danych do instancji QuTScloud bezpośrednio z chmury (przez HBSHybridMount lub VJBOD Cloud).
  • Usprawnienie procesów tworzenia kopii zapasowych i przywracania dzięki migawkom i wersjonowaniu.
  • Szybkie znajdowanie plików dzięki Qsirch – wszechstronnej wyszukiwarce QNAP

Aby uzyskać więcej informacji o QuTScloud, odwiedź https://www.qnap.com/go/solution/qutscloud-overview/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *