Tajpej, Tajwan, 12 października, 2016 – QNAP® Systems udostępnił dziś wersję beta Qcontactz – aplikacji, która umożliwia użytkownikom urządzeń QNAP NAS bezpiecznie przechowywać praktycznie nieograniczoną liczbę kontaktów. Dzięki funkcjom szybkiego importowania, zarządzania i wyszukiwania informacji kontaktowych, Qcontactz jest idealnym rozwiązaniem do przechowywania prywatnych i biznesowych kontaktów.

Atutem Qcontactz jest łatwe i wygodne w obsłudze zarządzanie informacjami kontaktowymi – użytkownicy mogę dodawać je samodzielnie, importować z kont Google®, a także z plików CSV lub vCard 3.0 (co umożliwia wygodne przekazywanie kontaktów z innych usług, takich jak np. Yahoo®, Outlook® oraz Apple®). Wśród licznych dodatkowych narzędzi do zarządzania kontaktami znajdziemy m.in. funkcje backupu (z obsługą migawek), szybkie wyszukiwanie oraz grupowanie. QNAP udostępnił również Qcontactz API – dzięki czemu autorzy zewnętrznych aplikacji (np. CRM/ERP) mogą wyposażyć swoje produkty w obsługę aplikacji Qcontactz, co pozwala na sprawniejsze budowanie bazy kontaktów i komunikację.

„Qcontactz jest bardzo przydatną aplikacją do zarządzania kontaktami – dzięki niej użytkownicy mogą być pewni, że ich rozrastająca się baza kontaktów pozostanie wygodna w obsłudze i funkcjonalna. Oczywiście, program współpracuje też z QNAP QmailAgent, dzięki czemu użytkownicy mogą wygodnie korzystać ze swoich narzędzi do komunikacji” – wyjaśnia Aseem Manmualiya, Product Manager QNAP.

Dostępność

Aplikacja Qcontactz Beta jest już dostępna w Centrum Aplikacji QTS. Do jej uruchomienia niezbędne jest zainstalowanie i aktywowanie Container Station. Więcej informacji o Container Station znaleźć można na stronie: https://www.qnap.com/solution/container_station/pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *