QNAP na między narodowych targach CES 2013 zaprezentował nowe modele NVR z serii VS-x100 Pro+ w skład której wchodzą trzy wersje 2, 4 i 6 dyskowe. Nowa modele są dedykowane dla małych firm, potrafią nagrywać obraz w rozdzielczości megapikselowych oraz mają wbudowany dekoder pełnej rozdzielczości HD.qnap_banner

Nowa seria VioStor NVR ma zainstalowany najnowsze oprogramowanie w wersji 4.0.0, które ma całkowicie odświeżony interfejs użytkownika, panel sterowania działa w trybie drag-and-drop, jest kompatybilny z kilkoma przeglądarkami, posiada system alarmów w czasie rzeczywistym i wiele więcej udogodnień.

QNAP zaprezentował także Central Management System (CMS-2000), oprogramowanie instalowane na PC ułatwiające zarządzanie rejestratorami VioStor. System CMS-2000, potrafi zarządzać jednocześnie 1024 kanałami. Oferuje także bardzo rozbudowany system zarządzania uprawnieniami dostępu użytkownika do nadzoru, który pozwala nadawać różne poziomy dostępu do podglądu na żywo z kamer i odtwarzania nagrań.

Nowe modele QNAP VioStor NVR z serii VS-x100 Pro+ i CMS-2000 będą dostępne w krótce u Polskiego dystrybutora firmy EPA Systemy Sp. z o.o.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *