Tajpej, Tajwan, 14 maja, 2018 – QNAP® Systems, Inc. z dumą informuje, że został partnerem w programie Veritas™ Technology Ecosystem. Dzięki pogłębionej współpracy, QNAP oraz Veritas oferują wspólnie kompleksowe rozwiązanie storage, idealnie wpasowujące się w potrzeby małych i średnich firm w zakresie backupu danych oraz systemów. Wszechstronne urządzenie NAS do backupu danych pozwala na błyskawiczne wdrażanie i konfigurowanie systemów kopii zapasowej, zapewniając jednocześnie wysoką wydajność i skalowalność użytkownikom korzystającym z Veritas Backup Exec na QNAP NAS.

Veritas Backup Exec 16 oferuje intuicyjny interfejs, pozwalający użytkownikom na wygodne konfigurowanie i obsługę zadań backupu w środowiskach wirtualnych, fizycznych i chmurowych. Dzięki głębokiej integracji z Microsoft® Volume Shadow Copy Service (VSS) oraz VMware vStorage™ APIs for Data Protection (VADP), oprogramowanie Veritas w minimalnym stopniu wpływa na wydajność procesora, pamięci czy I/O wirtualnego hosta. W połączniu z globalną deduplikacją i śledzeniu zmian na poziomie bloków, pozwala to na znacznie ograniczenie czasu i przestrzeni dyskowej niezbędnych do wykonania i przechowywania skopiowanych plików. Veritas Backup Exec obsługuje również błyskawiczne odtwarzanie maszyn wirtualnych VMware® oraz Hyper-V®, dostarczając użytkownikom błyskawicznie gotową do użycia kopię serwera i danych – co przydaje się podczas odtwarzania danych i systemów po awarii, testów czy wdrażania aplikacji.

Do tej pory specjaliści IT musieli wdrażać infrastrukturę IT klasy enterprise, jednocześnie wdrażając korelujące z nią rozwiązania do backupu danych. Dzięki zintegrowaniu Veritas Backup Exec oraz QNAP NAS, administratorzy mogą teraz wykorzystać urządzenia QNAP NAS w charakterze wydajnych rozwiązań do przechowywania backupu. Co więcej, po zainstalowaniu Veritas Backup Exec™ na działającym w QNAP Virtualization Station, systemie Microsoft® Windows Server®, użytkownicy mogą wykorzystać QNAP NAS jako pełnoprawne urządzenie do backup i natychmiast tworzyć kopie zapasowe maszyn wirtualnych i fizycznych. Stanowi to idealne, atrakcyjne kosztowe, wydajna i wysoce skalowalne, rozwiązanie dla biznesu.

Więcej informacji:

  • Opracowanie whitepaper prezentujące QNAP NAS z Veritas Backup Exec: https://view.publitas.com/qnap-1/be-qnap-whitepaper-v1-1/page/1
  • QNAP Enterprise NAS: https://www.qnap.com/en/product/
  • Veritas Backup Exec 16: https://www.veritas.com/product/backup-and-recovery/backup-exec?fid=backup-exec

 

O Veritas Technologies

Rozwiązania Veritas Technologies pozwalają zarówno małym, średnim, jaki i dużym firmom na pełne wykorzystanie informacji – ich najcenniejszych cyfrowych zasobów. Korzystając z platformy Veritas, klienci mogą przyspieszyć cyfrową transformację i sprostać palącym wyzwaniom z zakresu IT i biznesu – np. zarządzaniem danymi w wielu środowiskach chmurowych, ochroną informacji, optymalizacją storage, spełnianiem zobowiązań nakładanych przez regulatorów czy zarządzaniem zadaniami (bez opierania się na rozwiązaniach tylko jednego dostawcy usług chmurowych). Obecnie z rozwiązań Verita korzysta 86% firm z listy Fortune 500 – by skuteczniej wykorzystywać posiadane informacje i osiągnąć przewagę konkurencyjną. Więcej informacji: www.veritas.com.