Tajpej, Tajwan, września 23, 2021 — firma QNAP® Systems, Inc. wiodący producent rozwiązań sieciowych oraz storage, zaprezentował rozwiązanie KoiRetail. Jest to nowoczesne rozwiązanie przeznaczone dla handlu detalicznego, które zapewnia analizę wideo w oparciu o sztuczną inteligencję, aby pomóc małym sklepom, sprzedawcom detalicznym i centrom handlowym uzyskać wgląd w zachowania klientów i optymalizować wyniki biznesowe.

KoiRetail pomaga w tworzeniu strategii biznesowych opartych o zachowania klientów w sklepach, budując mapy popularności i aktywne obszary często odwiedzane przez klientów. Można również tworzyć profile klientów w celu uzyskania lepszych danych statystycznych, a wszystko jest dostępne za pośrednictwem przyjaznego dla użytkownika interfejsu.

KoiRetail obsługuje wykrywanie z wielu kamer za pomocą technologii ponownej identyfikacji, która może rozpoznać tę samą osobę przez kilka kamer jednocześnie. Umożliwia to sprzedawcom uzyskanie jasnych profili klientów w celu bardziej precyzyjnego planowania strategii marketingowej.

„Niemożliwość uzyskania wiarygodnych źródeł danych do analizy zachowań klientów i mierzenia skuteczności marketingu to częste bolączki sprzedawców” — powiedział Bun Chen, Product Manager w firmie QNAP.

Dostępność

Użytkownicy mogą skontaktować się z zespołem KoiRetail, aby dowiedzieć się, jak mogą zbudować inteligentne rozwiązanie dla handlu detalicznego z KoiRetail.