Tajpej, Tajwan, 21 listopada 2013– QNAP ® Systems, Inc poinformowało o wydaniu Turbo NAS HS-210, cichego NAS bez wentylatora z rewolucyjną architekturą. Pod stylowym, kompaktowym i metalowym korpusie szczotkowanego aluminium, HS-210 jest pełen nowoczesnych funkcji i aplikacji w celu zaspokojenia codziennych potrzeb dla multimediów, przechowywania plików, tworzenia kopii zapasowych i udostępniania plików.

HS-210 pozwala użytkownikom korzystać z plików i treści multimedialnych bez niechcianego szumu. Dzięki pasywnemu chłodzeniu komponentów, nowy model posiada innowacyjny projekt termiczny, który w inteligentny sposób rozprasza nagromadzone ciepło, a także jest przyjazne dla środowiska z funkcjami oszczędzania energii takimi jak tryb gotowości dysków twardych i możliwości planowania zarządzania energią.

„HS-210 wykonuje swoje zadania perfekcyjnie i cicho zapewniając idealne dopasowanie, zwłaszcza dla entuzjastów kina domowego i audiofilów, którzy chcą zwiększyć swoje doświadczenie audiowizualne,” powiedział Laurent Cheng, menadżer produktu z QNAP.

HS-210 posiada intuicyjny i zbudowany na bazie aplikacji system operacyjny QTS 4.1 który sprawia, że ​​operacje systemowe i multimedialna rozrywka jest w pełni dostępna i prosta w obsłudze. Użytkownicy mogą zorganizować swoje pliki i kopie zapasowe w jednej centralnej lokalizacji; synchronizować pliki pomiędzy komputerami, tabletami i urządzeniami mobilnymi z pomocą narzędzia Qsync, udostępniać pliki dla różnych grup i społeczności, oraz cieszyć się dostępem, zarządzaniem i obsługą plików w podróży za pomocą tabletów i smartfonów z aplikacji mobilnych QFile, Qmusic, Qphoto, Qmanager i VMobile.

HS-210

Jako cichy NAS do salonu, HS-210 jest idealnym domowym centrum multimedialnym, które posiada bogate aplikacje multimedialne dla wszelkiego rodzaju  rozrywki. Korzystając z Photo Station, Music Station i Video Station, użytkownicy mogą w prosty sposób archiwizować, zarządzać i udostępniać wszystkie swoje zdjęcia, muzykę i wideo. Wsparcie DLNA i AirPlay pozwala również cieszyć się wysokiej jakości doznaniami telewizyjnymi. Dzięki tym funkcjom, HS-210 dostarcza więcej zabawy, aby wzbogacić domową rozrywkę.

QTS 4.1 zapewnia również wiarygodne, prywatne rozwiązanie chmurowe aby uruchomić zupełnie nowe aplikacje, w tym stacji SocialLink: Facebook i LinkedIn, ma to na celu zapewnienie funkcji sieci społecznościowych w bezpieczny sposób i dla biznesowego użycia. Jednocześnie wprowadzenie Notes Station, która zapewnia bezpieczną i poufną alternatywę dla Evernote, aby zwiększyć efektywność operacyjną biznesu, i wiele więcej.

Użytkownicy mogą zwiększyć funkcjonalność HS-210 poprzez wbudowane Centrum Aplikacji, które oferuje szereg instalacji na żądanie opracowanych przez QNAP i innych producentów oprogramowania, łącznie z aplikacjami do: kopii zapasowych czy synchronizacji, narzędzi biznesowych, zarządzania treścią, łączności, zarządzania pobieraniem, rozrywki i znacznie więcej; platforma deweloperska QNAP pozwala na rozwój deweloperom na tworzenie różnych aplikacji, dodając jeszcze więcej wartości dla HS-210 i zapewniając niemal nieograniczoną funkcjonalność.

Kluczowe dane techniczne:

  • HS-210: set-top design, 2-kieszeniowy, 1.6 GHz CPU, 512 MB DDR3 RAM, SATA HDD/ SSD, dyski twarde hot-swappable, 2X USB 3.0, 1X Gigabit LAN.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *