Firma QNAP® Systems, Inc. poinformowała dziś, że urządzenia TVS-EC2480U-SAS-RP (R2) oraz TS-EC2480U (R2) uzyskały certyfikaty Milestone XProtect Corporate 2016 R2 oraz Milestone XProtect Professional 2016 R2. Oznacza to, że wspomniane modele QNAP NAS obsługują rozwiązania first-tier oraz multi-tier storage w bazach danych Live & Archive Databases w systemach XProtect® VMS i że można je wykorzystać do rozbudowywania systemów o efektywne kosztowo, niezawodne, skalowalne i zaprojektowane z myślą o użytkownikach biznesowych rozwiązania storage.

„Milestone Systems jest globalnym liderem opartego na otwartej platformie oprogramowania do monitoringu wideo IP, zaś przyznane przez firmę certyfikaty są jednoznacznym potwierdzeniem naszego zaangażowania w tworzenie wysoko wydajnych, skalowalnych i łatwych do wdrażania rozwiązań storage do monitoringu” – skomentowała Trista Huang, Product Manager QNAP.

QNAP TVS-EC2480U-SAS-RP (R2) oraz TS-EC2480U (R2) są wysoko wydajnymi, zunifikowanymi rozwiązaniami storage, oferującymi użytkownikom najwyższą wydajność (zapewnianą przez najnowsze procesory Intel® Xeon®) oraz architekturę storage pozwalającą na zmagazynowanie do 240 TB danych (24 dyski o pojemności 10 TB) i skalowalną do nawet 1 520 TB (przy zastosowaniu zewnętrznych obudów rozszerzających). Systemy monitoringu zbudowane w oparciu o te modele QNAP w połączeniu z komponentami Milestone XProtect mogą więc nagrywać i archiwizować materiały wideo w ilościach zgodnych z rekomendacjami Milestone Server oraz Storage Calculator. Daje to integratorom oraz użytkownikom budującym systemy ochrony i monitoringu wykorzystujące TVS-EC2480U-SAS-RP (R2) i TS-EC2480U (R2) z XProtect VMS pewność, że ich rozwiązania będą działały stabilnie i niezawodnie.

Więcej informacji znaleźć można na stronie: https://www.qnap.com/solution/surveillance-milestone/pl-pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *