QNAP® Systems, Inc poinformowała o wydaniu aplikacji Qfinder Chrome, umożliwiającej użytkownikom Chromebook i Chrome, szybko wyszukać i połączyć się z ich Turbo NASem przez sieć LAN za pomocą kilku kliknięć. QNAP zaktualizował również Qfindera dla systemu Windows, dodając wsparcie dla inteligentnych instalacji i ustawień pul pamięci.

qfinder
QNAP Qfinder 5.0

QNAP Qfinder dla Chrome OS

Ponieważ Chromebooki są coraz bardziej popularne, QNAP robi wielkie postępy, aby zapewnić aplikacje i usługi dla Chrome OS. Wraz z wprowadzeniem całkowicie nowej aplikacji Qfinder Chrome, Chromebook i Chrome użytkownicy mogą cieszyć się bardziej wygodnym sposobem na wykorzystanie ich Turbo NAS, „powiedział Marcus Yang, PM z firmy QNAP.

Turbo NAS doskonale współpracuje z Chromebookami i zapewnia dużą pojemność pamięci masowej w chmurze prywatnej, która spełnia potrzeby w zakresie przechowywania plików, tworzenia kopii zapasowych i udostępniania z niezawodną ochrony danych. Z Turbo NAS, użytkownicy Chromebooka mogą wykorzystać w oparciu o chmurę Notes Station zwiększając efektywność pracy i życia; bezpośredni dostęp do swoich plików multimedialnych; używać wirtualizacji stacji do uruchomienia systemu Windows, Linux, UNIX i maszyn wirtualnych z systemem Android, aby znacznie rozszerzyć możliwości ich Chromebooka.

QNAP wydał również Qfinder 5.0 dla Windows, dodając inteligentną instrukcję instalacji dla poprawy wstępnego procesu uruchamiania i umożliwienia użytkownikom Windows bezpośredniego tworzenia pul pamięci i wiele woluminów z Qfinder. Oprócz wyszukiwania dla Turbo NAS, Qfinder Windows obsługuje również multimedialne przesyłanie oraz funkcję Storage Plug & Connect. Użytkownicy mogą bezpośrednio łączyć się do udostępnionego folderu na Turbo NAS ze swoich komputerów, dzięki czemu dostęp do danych na Turbo NAS jest tak wygodny, jak przy użyciu dysku lokalnego.

Qfinder Chrome jest już dostępna w Chrome Web Store. Qfinder 5.0 dla systemu Windows można pobrać ze strony internetowej QNAP (Support> Download Center> Utilities). Aby uzyskać więcej informacji na temat Qfinder i innych produktów QNAP, odwiedź stronę www.qnap.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *