QNAP Security wypuścił aktualizację oprogramowania na urządzenia mobilne VMobile. Aplikacja w nowej wersji 2.1 jest wydajniejsza oraz ma poprawioną funkcjonalność zarządzania monitoringiem. Dodana została funkcja obsługi dźwięku oraz zdolność zapamiętywania ustawień strumienia wideo pojedynczego kanału.

W celu skutecznego zarządzania monitoringiem, dodano funkcję audio, która jest nie mniej istotna niż obraz wideo. Włączona funkcja dźwięku w VMobile 2.1 w połączeniu z obsługą audio w kamerze, umożliwia użytkownikom uzyskanie większej ilości informacji z monitorowanego obszaru. Funkcja ta jest szczególnie istotna w chwili wystąpienia zdarzenia, aby pozyskać kluczowe informacje.

VMobile umożliwia  użytkownikom zarządzanie rejestratorem QNAP VioStor o każdej porze i w każdym miejscu z poziomu urządzenia mobilnego opartego o system Android lub iOS. Aplikacja pozwala na podgląd na żywo, sterowanie PTZ, powiadomienie o zdarzeniach, błyskawiczne wyszukiwanie wideo według daty i czasu, odtwarzanie wideo oraz natychmiastowe udostępnianie nagrań wideo.

„Poza funkcją audio, VMobile 2.1 teraz zapamiętuje ustawienia strumieni wideo dla każdego kanału” powiedział Andrew Yu, menedżer produktu z QNAP Security. „Automatyczne zapamiętywanie wcześniej wybranych ustawień transmisji prowadzi do poprawienia efektywności pracy. Administratorzy zarządzający systemem nie muszą już za każdym razem ustawiać pożądanej konfiguracji.”

VMobile 2.1 jest już dostępna dla wszystkich użytkowników urządzeń z systemem Android oraz iOS na sklepie App Store i Google Play.

O QNAP Security

QNAP Security z siedzibą na Tajwanie jest pierwszym na świecie dostawcą rejestratorów opartych o system Linux, wykorzystujących nagradzane wielokrotnie technologie, co czyni je rozwiązaniem niezawodnym i wydajnym. Duch innowacyjności QNAP Security sprawia, że rozwiązania w zakresie monitoringu, rejestratory VioStor dedykowane są do różnych zastosowań. Funkcje takie jak możliwość podłączenia bezpośrednio monitora HD, monitorowanie wielu rejestratorów na raz z poziomu jednej przeglądarki oraz inteligentna analiza obrazu czynią rozwiązania QNAPa systemami w pełni profesjonalnymi.

Aby spełnić rosnące wymagania rynku w zakresie monitoringu, firma QNAP wypuściła w roku 2013 rozwiązanie Centralnego Systemu Zarządzania (CMS), które jest idealne do wdrożeń na dużą skalę, łącząc do kilkudziesięciu rejestratorów QNAP VioStor w jeden system.

Rozwiązanie monitoringu QNAP są szeroko stosowane w różnych gałęziach przemysłu, takich jak biura, sprzedaż detaliczna, banki, hotele, hale produkcyjne, urzędy, szkoły, a także w mieszkaniach i domach. W celu zapewnienia najlepszej jakości usług na całym świecie, firma QNAP ma przedstawicieli, ośrodki serwisowe i magazyny w kilkunastu krajach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *