Synology wprowadza oficjalnie do obrotu nowe urządzenia, które anonsowała już w czerwcu, RackStation RS822+ i RS822RP+.

Nowe modele RS822+ i RS822RP+ o wysokości 1U to idealne rozwiązanie do zarządzania danymi i tworzenia kopii zapasowych w mniejszych wdrożeniach, zastosowania w pamięci masowej w małych firmach.

Najważniejsze cechy:

  • Ponad 2 103/1 074 MB/s sekwencyjnej przepustowości odczytu/zapisu obsługuje stabilny transfer danych.
  • Możliwość skalowania do 8 dysków za pomocą jednostki rozszerzającej Synology RX418.
  • Elastyczna łączność dzięki czterem portom 1GbE obsługującym przełączanie awaryjne i równoważenie obciążenia, z opcjonalnymi rozszerzeniami 10/25GbE.
  • Możliwość zwiększenia wydajności losowych operacji IOPS dzięki opcjonalnej pamięci podręcznej SSD.

„RS822(RP)+ to najnowszy dodatek do naszej serii doskonałych systemów RackStation do zarządzania danymi ” — powiedział Michael Wang, menedżer produktu w firmie Synology. „Przy początkowo 4 kieszeniach jest to mała, ale niezawodna platforma do obsługi wszelkich firmowych zadań związanych z przechowywaniem danych lub wykonywaniem kopii zapasowych”.

Wszechstronna platforma danych

Model RS822(RP)+ zawiera pakiet niezawodnych rozwiązań do zarządzania plikami, ich udostępniania i synchronizacji, co czyni go elastycznym wyborem dla każdej firmy. Oprócz szybkiego, lokalnego dostępu do plików, aplikacja Synology Drive umożliwia łatwy dostęp między platformami do narzędzi do zarządzania plikami i udostępniania. Łącz i synchronizuj dane między urządzeniami, dzięki czemu zdalne zespoły i biura będą automatycznie zawsze na bieżąco.

Wykorzystaj usługę pamięci masowej C2 Storage do zwiększenia wydajności i zmniejszenia wymagań związanych z konserwacją. Synchronizuj wiele lokalizacji przy mniejszym użyciu przepustowości dzięki funkcji Hybrid Share, ponieważ pliki muszą zostać przesłane na serwery C2 tylko raz. Często używane dane są buforowane lokalnie na RS822(RP)+ i innych połączonych systemach firmy Synology, co zapewnia natychmiastowy i szybki dostęp, a w razie potrzeby umożliwia także strumieniowe przesyłanie innych plików, zmniejszając wymaganą ilość miejsca w pamięci masowej. Ponadto, dzięki elastycznej pamięci masowej na żądanie możesz sprostać nieoczekiwanym wymaganiom w zakresie pamięci masowej.

Prywatny nadzór wideo

Urządzenie RS822(RP)+ sprawdza się również jako w pełni funkcjonalny system zarządzania sygnałem wizyjnym, który zapewnia pełną, lokalną własność danych. Aplikacja Surveillance Station firmy Synology to zaawansowane rozwiązanie wideomonitoringu przeznaczone dla firm, które chroni ponad 500 000 lokalizacji. Elastyczna obsługa standardu ONVIF i ponad 8 300 zatwierdzonych kamer IP ułatwia wdrażanie i spełnienie wymagań dla każdego obiektu.

Aplikacja Surveillance Station ułatwia konfigurowanie i zarządzanie maksymalnie 40 kamerami w urządzeniu RS822(RP)+ za pomocą nowoczesnego i konfigurowanego interfejsu. W przypadku większych środowisk lub wielu budynków dodatkowe plany pięter i nakładanie na mapy Google lub OpenStreetMap pozwala uzyskać maksymalną świadomość sytuacyjną. Najważniejsze nagrania są chronione, a odporność na awarie jest większa dzięki obsłudze zapasowych serwerów nagrywających, zarządzania z wielu urządzeń (CMS) i opcjonalnej funkcji podwójnego zapisu w bezpiecznej usłudze chmury firmy Synology.

Wbudowana kompleksowa ochrona danych

Twórz kopie zapasowe danych i infrastruktury IT i chroń je dzięki urządzeniu RS822(RP)+. Obsługa tworzenia kopii zapasowych komputerów/serwerów z systemem Windows, maszyn wirtualnych VMware i Hyper-V, systemów Microsoft 365 i Google Workspace SaaS i innych zapewnia kompleksową obsługę większości środowisk IT w ramach jednego interfejsu.

Lokalne migawki umożliwiają ochronę plików i jednostek LUN przed wypadkami i zagrożeniami, takimi jak oprogramowanie ransomware, przy jednoczesnym zminimalizowaniu wykorzystania pamięci masowej i czasu przywracania (RTO). RS822(RP)+ obejmuje również kompleksowe funkcje tworzenia kopii zapasowych systemu i plików, które umożliwiają bezpieczne tworzenie kopii zapasowych w innych systemach Synology lub w chmurze.

Gwarancja i dostępność

Urządzenie RS822(RP)+ jest objęte trzyletnią gwarancją na sprzęt firmy Synology, a w wybranych regionach dostępna jest opcjonalna, dwuletnia rozszerzona gwarancja. Jest on już dostępny u sprzedawców i partnerów firmy Synology.

Więcej informacji można uzyskać na stronie https://www.synology.com/products/RS822+.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *