Kroll Ontrack wprowadził na rynek nową, łączoną ofertę Ontrack EasyRecovery BusinessPlus. Teraz polskie firmy i instytucje mogą zadbać o bezpieczeństwo swoich danych za pośrednictwem pakietu, w skład którego wchodzi najnowsze oprogramowanie do samodzielnego odzyskiwania danych oraz usługa świadczona przez międzynarodowe laboratorium odzyskiwania danych.

W skład pakietu Ontrack EasyRecovery BusinessPlus wchodzą: narzędzie do samodzielnego odzyskiwania danych – Ontrack EasyRecovery 10 oraz usługa odzyskiwania danych przeprowadzana w laboratorium Kroll Ontrack.

Z pakietu skorzystać można w dwóch konfiguracjach: Ontrack EasyRecovery 10 Professional (narzędzie przeznaczone dla użytkowników biznesowych, umożliwiające m.in. odzyskiwanie danych z poczty elektronicznej, podgląd heksadecymalny i analizę SMART) oraz usługa odzyskania danych w łącznej cenie 1549 zł netto lub Ontrack EasyRecovery 10 Enterprise (rozbudowana wersja oprogramowania, z opcją przywracania danych w trybie sieciowym oraz z macierzy RAID) i usługa odzyskania danych w łącznej cenie 2649 zł netto.

Użytkownicy pakietu Ontrack EasyRecovery BusinessPlus mogą, w przypadku utraty danych, odzyskać szybko kluczowe pliki za pośrednictwem Ontrack EasyRecovery lub – w przypadku uszkodzeń fizycznych – skorzystać z usługi odzyskiwania danych w laboratorium Kroll Ontrack. Dzięki temu, pakiet daje firmom najszybszy możliwy dostęp do utraconych danych, minimalizując ryzyko ewentualnych przestojów w pracy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *