Start » Nowości » Konkurs – Wygraj mobilny router QNAP

Konkurs – Wygraj mobilny router QNAP

Super konkurs!

Specjalnie dla czytelników www.backupacademy.pl !

Do wygrania jest mobilny router firmy QNAP

qnap

Co musisz zrobić?

Napisz jaka nowa funkcjonalność powinna się pojawić w najnowszej wersji oprogramowaniu QTS 4.0, która niedługo zostaniu udostępniona jako wersja beta i uzasadnij swoją propozycję w kilku zdaniach. Konkursowe teksty należy umieszczać jako komentarz do tego wpisu.

Najlepszą pracę wyłoni administrator bloga :), dodatkowo postaramy się wpłynąć na firmę QNAP, aby funkcjonalność, która wygra została dodana do nowego oprogramowania.

Jednocześnie zastrzegamy sobie usuwanie prac/opisów, które naszym zdaniem nie będą na odpowiednim poziomie merytorycznym.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 3 Kwietnia 2013 roku

Wyniki

Decyzja zapadła, konkurs wygrało dwie osoby BEES81 oraz Michał B, zwycięzców proszę o podanie adresu, na który mamy przesłać nagrody.

O Grzegorz Bielawski

Grzegorz Bielawski
Syn, mąż i ojciec dwójki dzieci. Zawsze mówi co myśli i później często żałuje. Posiada kota i rybki, ale woli psy. Obecnie pracownik firmy QNAP, za kołnierz nigdy nie wylewa :). Lubi polemizować, ale tylko na argumenty.
script> (function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','//www.8px.pl/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-8824643-5', 'auto'); ga('send', 'pageview'); ga('send', 'event', 'read', '20 seconds');