QNAP Systems poinformował, że serwer NAS model TS-EC1279U-RP otrzymał od portalu InfoWorld.com – najpopularniejszego w USA portalu technologicznego – nagrodę  „Technology of the Year”.infoworld

Testujący Paul Venezia, zwrócił uwagę na to, że QNAP TS-EC1279U-RP „może obsłużyć dwa interfejsy 10G Ethernet, ma wbudowane 4 porty 1G, zasilanie jest redundantne, a całkowita przestrzeń na dyskach 4TB SATA wynosi 48TB „. Podsumowując dodał „Jest to idealne rozwiązanie dla małych i średnich firm, dostarczając multum funkcji i dużą wydajność w bardzo niskiej cenie jak na sprzęt tej klasy. ”

„QNAP jest dumny, że portal InfoWorld.com, docenił jakość, osiągi i funkcjonalność serwerów QNAP, poprzez uhonorowanie modelu TS-EC1279U-RP prestiżową nagrodą,” powiedział Ivan Hsu, Product Marketing Director w firmie QNAP, Inc. „Przyznana nagroda potwierdza, że QNAP dostarcza najlepsze i najbardziej niezawodne rozwiązania na rynku sieciowych pamięci masowych. QNAP jest przekonany, że TS-EC1279U-RP zapewnia dużą wydajność dla małych i średnich firm, która jest optymalizowana pod kątem aplikacji biznesowych, takich jak, wirtualizacja, udostępnianie, tworzenie kopii zapasowych i archiwizowanie danych.

TS-EC1279U-RP to najszybszy serwer plików NAS (macierz – dysk sieciowy) z firmy QNAP z procesorem Quad Core Intel Xeon E3-1225 3.1GHz i 4GB pamięci ECC RAM. Dedykowany jako serwer korporacyjny dla wymagających użytkowników. Posiada obudowę typu rack o wysokości 2U, 12 kieszeni pod dyski SATA II / III (pojemność do 48TB), cztery interfejsy sieciowe 1Git/s (możliwość instalacji kart 10Gbit), redundantne zasilanie w standardzie. Wydajność do 200.000 IOPS oraz 2,000 MB/s. Oprogramowanie dysku sieciowego posiada wbudowany Serwer Syslog, Radius, Serwer VPN oraz Serwer LDAP.

Test TS-EC1279U-RP jest dostępny tutaj: http://goo.gl/5e9CI

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *