Zapraszamy do udziału w niezwykłym wydarzeniu, które pozwoli poznać najważniejsze strategie i nowe technologie. To one umożliwiają ITprzyspieszenie cyfrowej transformacji i wprowadzanie innowacji w obrębie cyfrowego świata.

Everything Computes

Mamy przyjemność zaprosić do udziału w konferencji Hewlett Packard Enterprise Reimagine IT 2017 – nowej odsłonie Forum Wyzwań IT. To prestiżowe, jednodniowe wydarzenie przeznaczone dla Klientów i Partnerów HPE.

Konferencja odbędzie się 27 kwietnia 2017 roku w Warszawie, w Digital Knowledge Village przy ul. Puławskiej 457.

Nasza cywilizacja jest oparta na obliczeniach

Świat wciąż się rozwija. Już wkrótce wszystkie urządzenia będą inteligentne, podłączone do sieci i poddawane analizie. Według szacunków HPE do 2025 r. będzie istnieć ponad 50 miliardów inteligentnych, wytwarzających olbrzymie ilości, sterowanych przez niezliczone aplikacje urządzeń, danych.

HPE pomaga przedsiębiorstwom wykorzystywać ten potencjał, przez wprowadzanie nowych rozwiązań w szybko zmieniającej się epoce cyfrowej.

Dzięki najlepszym na rynku rozwiązaniom i usługom światowej klasy, HPE jest najlepszym partnerem dla Państwa firmy na czas procesu transformacji cyfrowej. Państwo wyznaczają nam wyzwania – my znajdujemy sposoby, by im sprostać.

Zapraszamy na konferencję! Warto przyjść i poszerzyć wiedzę o nowatorskich architekturach, rozwiązaniach sterowanych programowo oraz najnowszych innowacjach HPE. Warto przyjść i przyspieszyć zaplanowane zmiany w przedsiębiorstwie!

Z niecierpliwością oczekujemy Państwa 27 kwietnia w Warszawie.

Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego warto zarejestrować się już dziś!

Więcej informacji i formularz rejestracji na stronie Reimagine IT 2017

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *