Qsan Technology Inc., producent specjalistycznych sieciowych rozwiązań pamięci masowej poinformował o pozyskaniu strategicznego inwestora GIGABYTE Technology Co. Ltd., lidera w dziedzinie innowacji IT.

“Inwestycja ta będzie wykorzystywać wzajemne możliwości i zasoby, aby w przyszłości wzmocnić na rynku pozycję lidera.” powiedział GIGABYTE. “Jesteśmy bardzo zadowoleni z nawiązania współpracy z Qsan i nie możemy się doczekać, aby skorzystać z ich doświadczenia i wiedzy.”

 

“Jesteśmy bardzo podekscytowani faktem, że taka firma jak GIGABYTE została naszym inwestorem.” powiedział Zake Huang, Vice President of Qsan. “Współpraca z GIGABYTE wzmocni naszą produkcję I logistykę, a także poszerzy już i tak dużą ilość klientów OEM, co spowoduje dalszą ekspansję na rynku sieciowych pamięci masowych.”

O Qsan

Qsan Technology został założony w 2004 roku, to producent zaawansowanych sieciowych systemów pamięci masowych o wysokiej wydajności i niezawodności. Jest pierwszym dostawcą, który zaoferował klientom możliwość skorzystania ze sprzętowych kontrolerów iSCSI, jak też pierwszy rozpoczął ścisłą współpracę z firmą Intel przy tworzeniu produktów zgodnych z protokołem Fibre Channel over Internet. Qsan rozwija swoje oprogramowanie i sprzęt we własnym centrum R&D. Jest dostawcą kontrolerów RAID dla wielu wiodących producentów rozwiązań SAN na całym świecie. Macierze dyskowe Qsan są oferowane dziś w ponad 30 krajach. Korzysta z nich np. szwajcarski CERN.Więcej na stronie producenta www.qsan.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *