4  wrzesień 2018 r. – Firma Ferro Software wydała nową wersję programu Ferro Backup System służącego do sieciowej archiwizacji danych.

Ferro Backup System w wersji 5.5 automatyzuje proces odzyskiwania systemu operacyjnego. Administrator musi tylko wskazać komputer docelowy, dysk i datę, aby przywrócić stan komputera na dany dzień. Program automatycznie sformatuje partycję systemową i odtworzy system operacyjny oraz pliki użytkownika. Wspierane są systemy operacyjny Windows od edycji XP do najnowszej 10 oraz systemy serwerowe od Windows Server 2003 do 2016.

Aktualna wersja przynosi wiele usprawnień związanych z administrowaniem zdalnymi komputerami. Wyświetlane są szczegółowe informacje na temat dysków i partycji oraz rozmiaru zarchiwizowanych dysków i katalogów. Dostosowuje również program do współpracy z najnowszymi wydaniami hiperwizorów Microsoft Hyper-V oraz VMWarev ESX, ESXi i vCenter. Dodatkowo oferuje liczne usprawnienia i naprawia błędy występujące we wcześniejszych wersjach programu.

Ferro Backup System to polskie rozwiązanie do backupu i archiwizacji danych w sieciach komputerowych. Pozwala wykonywać kopie zapasowe serwerów, stacji roboczych i komputerów przenośnych pracujących pod kontrolą systemu Windows, Linux i OS X. Zostało stworzone przez firmę Ferro Software i jest nieprzerwanie rozwijane od ponad 10 lat. Dzięki korzystnemu stosunkowi możliwości do ceny zyskał uznanie wśród informatyków zarządzających średniej wielkości sieciami komputerowymi. Aktualnie z programu Ferro Backup System korzysta wiele znanych polskich firm i instytucji (http://www.ferrobackup.com/pl/customers.html).

Ferro Backup System dostępny jest w pakietach. Cena najmniejszego pakietu, który pozwala archiwizować dane z 5 komputerów wynosi 490 zł. Zakupu programu można dokonać na stronie http://www.ferrobackup.com/pl/buynow.html.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *