EMC Corporation przedstawia pakiet do ochrony danych, ułatwiający proces nabywania, wdrażania i korzystania z najlepszych na rynku rozwiązań EMC do tworzenia kopii zapasowych i archiwizacji oraz obniżający całkowity koszt posiadania i zapewniający klientom ochronę inwestycji.emc

Pakiet do tworzenia kopii zapasowych jest elastycznym rozwiązaniem umożliwiającym korzystanie z możliwości rozwiązań EMC do tworzenia kopii zapasowych i archiwizacji, stworzonych by sprostać zmieniającym się potrzebom klientów. Pakiet ułatwia pracę dzięki elastycznemu modelowi licencjonowania, pozwalającemu klientom na łączenie i dopasowywanie poszczególnych produktów tak, by w najlepszy sposób spełniały ich wymagania, przy jednoczesnym obniżeniu całkowitego kosztu posiadania i zapewnieniu ochrony inwestycji.

Dzięki dostępności pakietu do ochrony danych, EMC łączy najlepsze rozwiązania w dziedzinie tworzenia kopii zapasowych i archiwizacji, by stworzyć „zestaw umożliwiający przetrwanie w trudnych warunkach” zapewniający elastyczność i obniżający ryzyko. Pakiet obejmuje usługi ochrony danych, działające w środowiskach wirtualnych i fizycznych oraz ścisłą integrację z najlepszymi na rynku urządzeniami do tworzenia kopii zapasowych EMC. Dostępność elastycznego licencjonowania daje użytkownikom dostęp do wszystkich możliwości bez konieczności dopasowywania i wyceny poszczególnych elementów rozwiązania.

Przedsiębiorstwa korzystają z modeli infrastruktury informatycznej jako usługi, dlatego też ważne jest korzystanie z modelu ochrony danych. Architektura do ochrony pamięci masowej EMC wspomaga ten proces,wykorzystuje skonsolidowaną bezpieczną pamięć masową jako repozytorium danych, zapewnia integrację w całym środowisku informatycznym i jest połączona z funkcjami skonsolidowanego zarządzania danymi, by dostarczać katalog usług ochrony danych.
Pakiet ochrony danych umożliwia klientom dowolność zakupu w oparciu o modele korzystania i wdrożenia, umożliwiając migrację infrastruktur do ochrony danych, by sprostać rosnącym wymaganiom dotyczącym tworzenia kopii zapasowych i odtwarzania po awarii, archiwizacji i usuwania skutków awarii. Łączy w sobie rozwiązania takie jak EMC Avamar®, EMC NetWorker®, EMC Data Domain® BOOST™, EMC Data Protection AdvisorTM oraz EMC SourceOneTM.

Robert Amatruda, dyrektor ds. badań, dział ochrony i odtwarzania danych (Data Protection and Recovery) w firmie IDC

„Klienci coraz bardziej potrzebują prostoty i elastyczności dla swoich produktów do ochrony danych. Pakiet do ochrony danych EMC zapewnia klientom prostotę i integralność, dając im elastyczność, więcej korzyści i ochronę inwestycji.”

Guy Churchward, prezes działu systemów do tworzenia kopii zapasowych i odtwarzania danych (Backup Recovery Systems Division) w firmie EMC

„Jako największy na świecie dostawca rozwiązań do tworzenia kopii zapasowych musimy tworzyć innowacje, by utrzymać swoich klientów. Dzieje się tak nie tylko dzięki technologii lecz także modelowi korzystania. Pakiet do ochrony danych EMC jest znakomitym sposobem na czerpanie korzyści z naszej bogatej oferty rozwiązań dzięki prostym, elastycznym i bezkompromisowym rozwiązaniom.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *