Tajpej, Tajwan, września 14, 2021– QNAP® Systems, Inc., wiodący producent rozwiązań sieciowych oraz storage, poinformował oficjalnie o umowie partnerskiej z firmą TeamViewer, globalnym dostawcą aplikacji do łączności zdalnej i cyfryzacji miejsca pracy w celu udostępnienia aplikacji TeamViewer na serwerze QNAP NAS. Partnerstwo to umożliwia zdalne zarządzanie urządzeniami QNAP NAS przy użyciu komputerów z systemem operacyjnym Windows®, jednocześnie zwiększając wydajność działu IT i produktywność użytkowników końcowych.

Dzięki integracji z TeamViewer administratorzy NAS mogą uzyskiwać dostęp, zarządzać i monitorować urządzenia QNAP NAS za pomocą klienta TeamViewer przeznaczonego na systemy operacyjne Windows®. TeamViewer na QNAP NAS oferuje szybkie i niezawodne rozwiązanie zdalnego dostępu z funkcjami, takimi jak maskowaie adresu IP, czy 256-bitowe szyfrowanie sesji w celu zwiększenia bezpieczeństwa NAS.

„Jesteśmy dumni, że TeamViewer jest teraz dostępny w QNAP App Center” – powiedział Constantin Falcoianu, dyrektor ds. rozwoju biznesowego w TeamViewer, dodając, że „ponieważ nieustannie poszukujemy sposobów na ułatwienie konserwacji krytycznej infrastruktury IT, takiej jak urządzenia NAS. TeamViewer zawsze był preferowanym rozwiązaniem do zdalnej łączności wśród specjalistów IT, a nasze różne integracje są dowodem na to, że nasze oprogramowanie jest wysoce adaptowalne”.

„Bezpieczeństwo to priorytetowy aspekt dla zespołu QNAP, a nasze konsekwentne wysiłki na rzecz poprawy dostępności i funkcjonalności przy jednoczesnym zapewnieniu bezpieczeństwa danych doprowadziły nas do wsparcia TeamViewer na QNAP NAS. Korzystając z TeamViewer, zespoły IT mogą zdalnie monitorować swoje urządzenia QNAP NAS i zarządzać nimi” — powiedział Aseem Manmualiya, Product Manager w firmie QNAP. „Z wielką dumą możemy oświadczyć, że partnerstwo QNAP i TeamViewer znacznie przesunie się w kierunku zapewnienia najlepszego doświadczenia użytkownikom naszych serwerów QNAP NAS”.

Dowiedz się więcej o partnerstwie QNAP i TeamViewer pod adresem https://www.qnap.com/go/solution/teamviewer/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *