Zgodnie z wynikami ankiety Gartnera sześćdziesiąt siedem procent liderów biznesu twierdzi, że ich firmy nie będą już konkurencyjne, jeśli nie mogą stać się znacznie bardziej cyfrowe do 2020 roku. Aby przeprowadzać dalszy proces cyfryzacji, przedsiębiorstwa, potrzebują pomocy w unowocześnianiu swojej podstawowej infrastruktury centrów danych, w celu przyspieszenia transformacji i wspierania technologii nowej generacji, z których wszystkie koncentrują się wokół najcenniejszych zasobów organizacji – danych.

Dell Technologies rozwiązuje te problemy, wprowadzając nowe produkty i duże aktualizacje rozwiązań pamięci masowej, zarządzania i ochrony danych, które bezpośrednio wpływają na kapitał danych w organizacji. Dzięki tym nowym rozwiązaniom firma Dell Technologies wzmacnia i wspomaga przedsiębiorstwa na drodze do cyfrowej transformacji, pomagając zachować niezbędne informacje i stać się bardziej adaptacyjnym, konkurencyjnym i innowacyjnym.

Zdaniem Jeffa Clarke’a, wiceprezesa ds. produktów i operacji firmy Dell Technologies, „Zdolność organizacji do wykorzystania mocy swojego kapitału danych określi zwycięzców i przegranych w gospodarce cyfrowej. Aby pogłębić wartość tradycyjnych zasobów IT – jednocześnie tworząc nowe możliwości i wydajność – wiele organizacji stara się modernizować swoją infrastrukturę informatyczną jako kluczowy krok, aby stać się bardziej cyfrowym. Organizacje te zwracają się do Dell Technologies i naszego wiodącego w branży portfolio produktów, rozwiązań i usług, abyśmy mogli pomóc im to zrobić. ”

Bez kompromisów z Dell EMC Unity XT

Dell Technologies zapowiada kolejną generację rodziny pamięci masowych klasy średniej Dell EMC Unity. Dell EMC Unity XT została zaprojektowana z myślą o wyższej wydajności, do 2X szybszej niż jej poprzednik. System jest zoptymalizowany pod kątem większej wydajności dzięki redukcji danych do 5:1 i wydajności systemu 85%3; i zbudowany dla środowiska multi-cloud. Dell EMC Unity XT może działać w chmurze publicznej, bezproblemowo przenosić dane do chmury i jest dostępny za pośrednictwem Dell EMC Cloud Storage Services.

Tam, gdzie konkurenci wymagają kompromisów, macierze pamięci masowej Dell EMC Unity XT eliminują kompromisy w zakresie wydajności i efektywności działania. Nowe platformy Dell EMC Unity XT zapewniają pełną moc CPU potrzebną do uruchamiania aplikacji, przetwarzania plików i blokowania bezpośredniej redukcji danych oraz dostarczania usług danych operacyjnych – wszystko to jednocześnie. Dell EMC Unity XT to nowoczesna architektura zgodna z NVMe oraz z nowymi funkcjami Unity OE 5.0, które pomagają firmom w transformacji IT, umożliwiając im odblokowanie pełnej wartości drzemiącej w kapitale danych.

Sięgnij po wzrost nieustrukturyzowanych danych dzięki Dell EMC Isilon

Aby pomóc klientom oprzeć się naporowi coraz większej ilości danych w zastosowaniach AI, takich jak autonomiczne prowadzenie i w kluczowych branżach, w tym media, rozrywce i opiece zdrowotnej, Dell EMC zwiększa możliwości swojej wiodącej w branży rodziny urządzeń NAS – Isilon. Nowy Dell EMC Isilon OneFS 8.2 zapewnia ogromną skalowalność, ulepszoną integrację z chmurą, a także ochronę danych i bezpieczeństwo w skali korporacyjnej, aby obsługiwać najbardziej wymagające obciążenia plików.

Ponadto, hybrydowa platforma pamięci masowej NAS Isilon H5600, oparta na OneFS 8.2, została zaprojektowana z myślą o obciążeniach cechujących się nadzwyczajnymi wymaganiami dotyczącymi wydajności i skuteczności. Rozwiązania Isilon oparte na Isilon OneFS 8.2 zapewniają do 75% większą pojemność, wydajność i rozmiar klastra (od 144 do 252 węzłów), umożliwiając przedsiębiorstwom sięganie po wymagające niestrukturalnych danych aplikacje, szybsze osiąganie wyników biznesowych i uzyskiwanie nowych poziomów elastyczności w działaniu.

Płynnie łącz się z chmurą publiczną dzięki usługom składowania danych w chmurze Dell EMC

Przedsiębiorstwa w wielu gałęziach przemysłu chcą rozszerzyć swoją infrastrukturę lokalną na chmurę publiczną dla różnych scenariuszy użytkowania, w tym odzyskiwania danych po awarii i analiz. Dell Technologies rozszerza swoją ofertę infrastruktury opartej na chmurze o nowe usługi Dell EMC Cloud Storage Services.

Cloud Storage Services poszerzają centra danych użytkowników o chmurę, aby podłączyć pamięć masową – wykorzystywaną jako usługa – bezpośrednio do chmury publicznej. Osiąga się to dzięki wysokiej szybkości, niskiemu opóźnieniu połączenia z chmury publicznej bezpośrednio do Dell EMC Unity, PowerMax i Isilon. Zapewnia to klientom korzyści płynące z wytrzymałej, nieulotnej pamięci masowej Dell EMC wdrożonej wraz z chmurą publiczną w celu zwiększenia elastyczności wielu chmur. Klienci VMware mogą wdrożyć zautomatyzowane rozwiązanie DRaaS (disaster-recovery-as-a-service) w VMware Cloud na AWS w celu zapewnienia płynnego, korporacyjnego, łatwego w utrzymaniu DR w chmurze.

Elastyczność oraz wbudowana inteligencja w Dell EMC PowerProtect

W 2018 r. średnia pojemność danych zarządzanych przez organizacje wzrosła o 569% na całym świecie w porównaniu z 2016 r. Niezdolne do przewidzenia, ile danych będzie potrzebnych do ochrony i zarządzania w ciągu najbliższych dwóch lub trzech lat, organizacje IT wymagają nowego poziomu elastyczności i skalowalności. Aby umożliwić organizacjom ochronę, zarządzanie i odzyskiwanie danych w skali w środowiskach lokalnych, zwirtualizowanych i w chmurach publicznych, lider branży w zakresie specjalnie zaprojektowanych urządzeń do backupu oraz oprogramowania do replikacji i ochrony danych wprowadza nowe rozwiązania do zarządzania danymi z Dell EMC Platforma PowerProtect Software i wielowymiarowe urządzenie Dell EMC PowerProtect X400.

Platforma oprogramowania Dell EMC PowerProtect Software zapewnia ochronę danych, replikację i ponowne wykorzystanie, a także zarządzanie oparte na SaaS i możliwości samodzielnej obsługi, które dają indywidualnym właścicielom danych autonomię w kontrolowaniu operacji tworzenia kopii zapasowych i odzyskiwania. Klienci VMware skorzystają z nowoczesnego i prostego rozwiązania do zarządzania danymi dla środowisk vSphere ze zautomatyzowaną, opartą na regułach ochroną i integracją z vRealize Automation.

Dell EMC PowerProtect X400, dostępny jako rozwiązanie do zarządzania danymi hybrydowymi lub w całości składowanymi na flash, zapewnia elastyczność skalowania dzięki rozszerzaniu pojemności i zwiększaniu mocy obliczeniowej. Ponadto PowerProtect X400 jest pierwszym rozwiązaniem do zarządzania danymi Dell EMC, które wykorzystuje uczenie maszynowe do inteligentnego równoważenia obciążenia, aby zapewnić umieszczenie chronionych danych w możliwie najbardziej wydajnej i ekonomicznej lokalizacji.

Prawidłowa ochrona danych dzięki zintegrowanemu rozwiązaniu ochrony danych Dell EMC

Dla małych i średnich firm poszukujących ulepszonej ochrony  dla danych w postaci jednego, zintegrowanego rozwiązania Dell EMC wprowadza dostępność popularnej, zintegrowanej jednostki ochrony danych (IDPA) DP4400 o pojemności 8-24 TB. Ta wersja IDPA DP4400 o mniejszej pojemności jest idealna dla mniejszych organizacji i zdalnych biur, a mimo to pozwala na wzrost do 96 TB dzięki zakupowi kluczy licencyjnych i zestawu aktualizacyjnego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *