14 grudnia rusza trzeci cykl certyfikowanych webinarów z dziedziny zabezpieczania i ochrony danych – Data Protection Academy – organizowany przez Xopero Software i QNAP Polska. Podczas 7 szkoleń online, które potrwają do końca stycznia uczestnicy dowiedzą się w jaki sposób zabezpieczać dane, firmowe komputery i serwery, nie dać się atakom ransomware, odzyskiwać utracone dane czy zapewnić ciągłość biznesu. Poznają także rozwiązania do backupu, które zapewnią ich firmom bezpieczeństwo w sieci.

Zapisy dostępne są pod linkiem: https://lp.xopero.com/dp-academy-vol3/

 

Dla kogo?

Cykl przeznaczony jest dla administratorów, inżynierów, specjalistów presales i account managerów, którzy chcą zdobyć praktyczną wiedzę z dziedziny zabezpieczeń i ochrony danych, dołączyć do ekspertów backupu i potwierdzić to certyfikatem Data Protection Academy. Wydarzenie dedykowane jest również właścicielom firm, którzy chcą dowiedzieć się więcej na temat form zabezpieczeń i ochrony danych firmowych oraz w praktyce poznać narzędzia, które skutecznie im to umożliwią.

 

Dlaczego warto wziąć udział?

  • Praktyka > teoria – organizatorzy, Xopero Software i QNAP Polska, kładą nacisk na aspekty, które przydają się w pracy z danymi na co dzień,
  • Rozwiązywanie trudnych problemów – praktyczny charakter webinarów wiąże się z możliwością zadawania pytań ekspertom i zdobycia odpowiedzi nawet na najtrudniejsze pytania!
  • Eksperckość – webinaria prowadzone będą przez ekspertów, którzy od wielu lat specjalizują się w zabezpieczaniu i ochronie danych firmowych,
  • Technologie używane przez największych – podczas webinarów przedstawione zostaną w praktyce rozwiązania polecane m.in. w ramach inicjatywy ESET Technology Alliance,
  • Certyfikacja uczestnictwa – po uzupełnieniu ankiet uczestnicy otrzymają certyfikat potwierdzający dołączenie do grona najlepszych specjalistów na rynku IT!

 

Kiedy?

Data Protection Academy vol. 3 rozpocznie się 14 grudnia i potrwa do końca stycznia 2019 r. Składać się będzie z 7 spotkań online. Uczestnicy będą mogli dołączyć w każdym momencie, ale żeby uzyskać certyfikat będą musieli wypełnić i przesłać ankiety weryfikujące zdobytą podczas szkolenia wiedzę (lub uzupełnić informacje na podstawie nagrań z opuszczonych webinarów). Organizatorzy, Xopero Software i QNAP Polska, przygotowali następujące tematy szkoleń:

 

14 grudnia 2018 r. – Jak zabezpieczać urządzenia końcowe?

20 grudnia 2018 r. – Nowoczesne zabezpieczanie serwerów

3 stycznia 2019 r. – Dwupoziomowe zabezpieczanie danych

8 stycznia 2019 r. – Ransomware, jak wygrać w nierównej walce

15 stycznia 2019 r. – Data Recovery i ciągłość procesów w Twojej firmie

22 stycznia 2019 r. – Nowoczesny backup do chmury

29 stycznia 2019 r. – Prosty backup złożonej infrastruktury

 

Więcej informacji na temat poszczególnych webinarów oraz zapisy: https://lp.xopero.com/dp-academy-vol3/

Zapisz się już dziś! – https://register.gotowebinar.com/register/6291668712638686221

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *