show_image.phpFirma Synology poinformowała, że podczas targów Computex 2013 DiskStation Manager (DSM) 4.2 oraz NVR614 otrzymały nagrodę “Best Choice” w kadegorii “Computer & System”. Nagroda ta jest przyznawana dla najbardziej wyróżniających się produktów, które wyznaczają standardy w swojej branży. Dodatkowo DSM 4.2 otrzymał prestiżową nagrodę “Media’s Choice” przyznawaną przez media z całego świata.

Rozwijanie możliwości serwerów NAS, zwiększanie funkcjonalności dostępnych z poziomu intuicyjnego, wielozadaniowego graficznego interfejsu webowego, sprawiło, że DSM 4.2 jako pierwszy system operacyjny serwerów NAS został nagrodzony podczas targów Computex dwoma nagrodami jednocześnie. Jako kompletna platforma multimedialna DSM 4.2 daje dostęp do różnorodnej treści cyfrowej z dowolnego miejsca. Jako kompleksowa platforma biznesowa umożliwia zaawansowane zarządzanie uprawnieniami, jest profesjonalnym rozwiązaniem do backupu, oraz posiada certyfikaty zgodności z systemami do wirtualizacji tj. VMware vSphere® 5 VAAI  czy Windows Server® 2012. Na chwilę obecną DSM 4.2 spełnia wszelkie oczekiwania klientów biznesowych.

NVR614 to bardzo wydajny rejestrator obrazu i dźwięku z kamer IP. NVR614 umożliwia podgląd na żywo i nagrywanie obrazu w rozdzielczości 720p z 8 kamer jednocześnie, pobierając przy tym tylko 29W. Gdy zajdzie tylko taka potrzeba to unikalna konstrukcja umożliwia użytkownikom rozbudowę pojemności do 24TB. Systemem NVR614 zarządza się tak jak innymi produktami Synology przez intuicyjny webowy interfejs graficzny. Zintegrowane funkcje tj. DHCP/NTP/VPN/Syslog i antivirus sprawiają, że NVR614 to rozwiązanie, które znacznie upraszcza wdrożenie systemu do monitoringu z kamer IP.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *