Start » Pamięci masowe - NAS » Benchmark.pl przyznał nagrodę dla QNAP TS-451A

Benchmark.pl przyznał nagrodę dla QNAP TS-451A

QNAP TS-451A to obecnie jeden z przykładów serwera niemal idealnego. Walory NAS-a docenią wszyscy użytkownicy, którzy oczekują czegoś więcej niż możliwości magazynowania danych. Oferta TS-451A to nie tylko system sieciowej pamięci masowej. Oprogramowanie QTS w wersji 4.2.2 czy 4.3 pozwala na stworzenie z NAS-a centrum multimediów, systemu administracji (DHCP, DNS, VPN), mechanizmów kopii zapasowych i chmury prywatnej.

Na tym jednak nie kończą się możliwości NAS-a. Transkodowanie wideo 4K, port HDMI, porty audio – elementy, które umilają rozrywkę i zabawę. Czterodyskowy TS-451A posiada jeszcze 3 asy w rękawie w postaci wirtualizacji, systemu kontenerów oraz HD Station. QNAP-a TS-451A docenią zarówno administratorzy, pasjonaci jak i zwykli użytkownicy oczekujący wysokiego bezpieczeństwa, konfigurowalności i stabilnej pracy.

TS-451 A otrzymał nagrodę  Benchmark.pl Dobry Produkt

Link to pełnego testu: http://www.benchmark.pl/testy_i_recenzje/qnap-ts451a-test.html

O Grzegorz Bielawski

Grzegorz Bielawski
Syn, mąż i ojciec dwójki dzieci. Zawsze mówi co myśli i później często żałuje. Posiada kota i rybki, ale woli psy. Obecnie pracownik firmy QNAP, za kołnierz nigdy nie wylewa :). Lubi polemizować, ale tylko na argumenty.

Check Also

QNAP prezentuje QGD-1600P – przełącznika PoE z systemem QTS i wsparciem dla wirtualizacji

Tajpej, Tajwan, 1 października, 2019 – QNAP® Systems, Inc. (QNAP), wiodący innowator w segmentach computing, networking …