Barracuda Networks wprowadziła nową usługę Barracuda Cloud Archiving Service. Nowe rozwiązanie pomaga organizacjom w spełnianiu wymogów przepisowych i efektywnym odpowiadaniu na wnioski ujawnienia dokumentacji elektronicznej (eDiscovery). Firma przedstawiła również swoją strategiczną inicjatywę Microsoft Office 365, która ma pomóc łatwiej, bezpieczniej i efektywniej zarządzać działalnością organizacjom wdrażającym Office 365. Nowa chmurowa usługa archiwizacji wspiera inicjatywę Office 365 i ułatwia wykazywanie zgodności z przepisami w środowiskach Microsoft Exchange, Office 365 lub hybrydowych. Ponadto użytkownikom końcowym można przyznać dostęp w trybie tylko do odczytu, który umożliwia wyszukiwanie i pobieranie poczty elektronicznej o dowolnej porze i z dowolnego urządzenia za pomocą interfejsu przeglądarkowego lub mobilnego poprzez integrację z Microsoft Outlook w Windows albo z aplikacjami natywnymi w systemach MacOS, iOS i Android.

Barracuda Cloud Archiving Service oferuje kompleksowe funkcje wyszukiwania i ujawniania informacji poza środowiskiem operacyjnym w oddzielnej, zabezpieczonej, archiwalnej kopii danych. Barracuda zaleca taką praktykę branżową, ponieważ eliminuje ona konflikt między retencją danych do celów zgodności operacyjnej a wyszukiwaniem i ujawnianiem danych do celów prawnych. W rezultacie klienci mogą wykazać dokładność i kompletność danych zwróconych przez każde wyszukiwanie.

Usługa Barracuda Cloud Archiving Service, zaprojektowana z myślą o produktywności użytkowników końcowych, obejmuje integrację z programem Microsoft Outlook w Windows oraz natywnymi aplikacjami  w systemach MacOS, Ios i Android. Umożliwia dostęp w trybie tylko do odczytu w celu wyszukiwania i pobierania poczty elektronicznej o dowolnej porze i z dowolnego urządzenia. Nowa usługa jest skierowana do organizacji, które używają lokalnego oprogramowania Microsoft Exchange, Office 365 lub kombinacji hybrydowych. Jej najważniejsze cechy:

  • Zapisuj wszystko. Usługa gwarantuje, że dokładna, niezmodyfikowana kopia każdej wysłanej i odebranej wiadomości e-mail, łącznie ze szczegółowymi informacjami o wszystkich odbiorcach, zostanie przechwycona i zapisana w bezpiecznej chmurze Barracuda Cloud.
  • Przechowuj dane tak długo, jak trzeba. Usługa przechowuje dane e-mail tak długo, jak trzeba, bez ryzyka ich usunięcia.
  • Odpowiadaj na wnioski o ujawnienie informacji/eDiscovery. Usługa zapewnia kompleksowe funkcje wyszukiwania i ujawniania danych, zarządzając nimi poza środowiskiem operacyjnym z wykorzystaniem oddzielnej, zabezpieczonej, archiwalnej kopii.
  • Usługa w stu procentach chmurowa. Nie wymaga żadnego sprzętu ani oprogramowania, a przystępne ceny uzależnione od liczby użytkowników sprawiają, że płaci się tylko za to, co potrzebne.

BCAS_image

Ceny i dostępność

Usługa Barracuda Cloud Archiving Service jest obecnie dostępna w modelu wczesnego dostępu i ma być ogólne dostępna pod koniec grudnia 2015 r. Ceny Barracuda Cloud Archiving Service zaczynają się od 2,20 EURO miesięcznie za jednego użytkownika albo 22 EURO w przypadku subskrypcji rocznej. Więcej informacji można znaleźć pod adresem http://cuda.co/bcas.

Strategiczna inicjatywa Office 365 firmy Barracuda – prostsze IT

Barracuda przedstawiła strategiczną inicjatywę Microsoft Office 365, która ma pomóc łatwiej, bezpieczniej i efektywniej zarządzać działalnością organizacjom wdrażającym i używającym Office 365. W jej ramach firma zorganizowała serię internetowych oraz osobistych warsztatów edukacyjnych dla użytkowników końcowych we współpracy z różnymi dystrybutorami, które miały na celu pomóc klientom w bezpiecznym i ekonomicznym korzystaniu z zasobów chmurowych. Więcej informacji o działaniach i wydarzeniach związanych z tą inicjatywą, a także dotyczące jej materiały, można znaleźć pod adresem http://cuda.co/o365.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *